فروش بازی Star Wars Jedi: Survivor، ساخته استودیو Respawn Entertainment، تنها دو روز پس از عرضه این بازی در صدر جدول پرو فروش ترین بازی های پلی استیشن ۵ در ماه آوریل قرار گرفت. این بازی در تاریخ ۲۸ آوریل، یعنی تنها دو روز مانده به پایان این ماه میلادی عرضه شد، ولی فروش آن به قدری بالا بود که پس از این دو روز پر فروش ترین بازی ماه لقب گرفت.

 

فروش بازی Star Wars Jedi: Survivor تا همین الان، بالاتر از مجموع فروش Fallen Order

بازی Star Wars Jedi: Survivor در حالی عرضه شد که مشکلات و باگ های زیادی از همان روز اول عرضه بازی، در آن مشاهده و گزارش شدند. ولی با این حال فروش آن به قدری زیاد بود که در همان روزهای اولین از مجموع فروش نسخه پیشین این بازی، یعنی Star Wars Jedi: Fallen Order پیشی گرفت. بر اساس آمار وب سایت GamesIndustry.biz فروش بازی Star Wars Jedi: Survivor در انگلستان ۳۰% بالاتر از فروش بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بوده است.

 

فروش بازی Star Wars Jedi: Survivor

 

دیگر بازی بزرگ عرضه شده در ماه آوریل، یعنی بازی Dead Island 2، در جدول دانلودهای بازی های پلی استیشن ۵ چه در امریکا و چه در اروپا، در رده دوم قرار گرفته است. سومین بازی این جدول نیز در امریکا بازی MLB The Show 23 بوده است، در حالی که در جدول اروپا، این رده در اختیار بازی GTA V بوده و این بازی سومین بازی پرفروش ماه آوریل پلی استیشن ۵ در اروپا به شمار می رود. البته این بازی توقف ناپذیر در فروش که سال هاست از بازی های پرفروش دنیا محسوب می شود، یعنی GTA V، در جدول فروش امریکا نیز جایگاه پایینی ندارد و چهارمین بازی پرفروش ماه گذشته این کشور به شمار می آید.

 

منبع: playstationlifestyle

Author funzy
Published
Categories اخبار
Views 122
0

Comments

No Comments

دیدگاهتان را بنویسید

ورود به سایت

Username:

Password:


آخرین دیدگاه‌ها

سبد خرید

محصولات برتر

Dragon Age: Inquisition

۱۰۰,۰۰۰ تومان۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان

Horizon Forbidden West

۲۰۰,۰۰۰ تومان۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles

۲۰۰,۰۰۰ تومان۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

نماد اطمینان خرید