«قانون مندی کسب و کار اینترنتی»

فروشگاه فانزی دارای مجوز فعالیت به شماره ۹۷/۳۱۹۲ از بنیاد ملی بازی‎های رایانه‎ای و تابع قوانین جمهموری اسلامی ایران می‎باشد.

قوانین و مقررات خرید از فروشگاه:

خرید از فروشگاه Funzy.ir طبق شرایط و قوانین زیر امکان‎پذیر است و خرید از این وبسایت به معنی مطالعه و پذیرش این موارد می‎باشد؛ بنابراین لازم است کاربران موارد زیر را مطالعه نموده و دستورالعمل های خرید و استفاده از خدمات فروشگاه Funzy را به کار ببندند. این قوانین به منظور حفظ حقوق کاربران و فروشگاه تدوین شده است.

 1. ثبتنام : برای خرید از فروشگاه و به منظور پیگیری آسان و سریع سفارش خود، ثبت‎نام کاربران در وبسایت Funzy.ir الزامی است.

توجه: وارد کردن شماره تلفن همراه و ثابت جهت خرید و تایید حساب (فقط یکبار برای هرحساب) الزامی است.

 • به منظور دستیابی به یک تجربه موفق خرید از فروشگاه و استفاده از خدمات مختلف وبسایت، یک حساب کاربری با اطلاعات صحیح و معتبر در وبسایت ایجاد کنید. در نظر داشته باشید که اطلاع رسانی وبسایت و ارسال محصول صرفا با اطلاعات تماس ثبت شده در حساب کاربر می باشد. بدیهی است هرگونه خسارت ناشی از ثبت اطلاعات نامعتبر به عهده کاربر خواهد بود و فروشگاه مسئولیتی در قبال عدم توجه کاربران به این بند را نمی‎پذیرد.
 • این وبسایت متعهد به رعایت قوانین “حفظ حریم خصوصی” می باشد.
 • به منظور جلوگیری از کلاه برداری و سوء استفاده از کارت بانکی اشخاص دیگر، لازم است که با استفاده از کارت‎های بانکی ثبت شده در حساب کاربری خود نسبت به خرید اقدام فرمایید.
 • نام کاربری خود را بر اساس شئونات و عرف جامعه انتخاب کنید. در غیر اینصورت وبسایت عضویت شما را تا تغییر نام کاربری محدود خواهد کرد.
 • اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار ندهید.
 1. ثبت سفارش : به منظور راهنمایی کاربران و همچنین کاهش احتمال خطا، دستورالعمل‎ها و آموزش‎های مربوط به انتخاب محصول مناسب و ثبت سفارش در فروشگاه بر روی وبسایت قرار داده شده است، به کاربران توصیه اکید می‎شود، پیش از اقدام به خرید از فروشگاه، مطالب مذکور را مطالعه نموده و به کار ببندند.
 • مشخصات محصول ( نظیر نام ، Region ، Platform ، Edition ، قیمت و … ) پیش از ثبت نهایی از طریق وبسایت به کاربر ارائه می شود ، بنابراین مسئولیت بررسی این اطلاعات و انتخاب محصول مناسب به عهده کاربر می باشد و فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال خرید اشتباه کاربر را نمی‎پذیرد.
 • کلیه محصولات خریداری شده پس ازثبت نهایی و پرداخت وجه توسط کاربر، بین ۱ الی ۱۲ ساعت برای مشتری ارسال خواهد شد.
 • تغییر سفارش پس از ثبت نهایی حداکثر ظرف مدت ۱ ساعت امکان پذیز می‎باشد ، لذا انتخاب خود را به دقت بررسی و سپس در فروشگاه ثبت کنید؛ درصورت انصراف از خرید ظرف مدت ۱ ساعت پس از ثبت نهایی، فروشگاه با کسر هزینه ۱۰% مبلغ پرداختی را در اسرع وقت به حساب کاربر واریز خواهد کرد.
 • درصورتی که بیش از ۱ ساعت پس از ثبت نهایی سفارش، کاربر قصد انصراف از خرید ثبت شده را داشته باشد، وبسایت هیچگونه مسولیتی در قبال لغو سفارش و عودت وجه به مشتری را نمی‎پذیرد؛ با این وجود کاربر می‎تواند از طریق صفحه تماس با ما، موضوع را به اطلاع وبسایت برساند و فروشگاه پس از بررسی درصورت امکان‎پذیر بودن لغو سفارش، با کسر هزینه ۲۰% مبلغ پرداختی را در اسرع وقت به حساب کاربر واریز خواهد کرد.
 • کاربران درنظر داشته باشند که پس از ارسال محصول برای مشتری، عودت کد خریداری شده تحت هیچ شرایطی امکان‎پذیر نمی‎باشد.
 • گاها به علت نوسانات بازار ارز در کشور و … ، این امکان وجود دارد که قیمت درج شده در فروشگاه به‎روز نبوده و قیمت لحظه‎ای محصول در هنگام ثبت سفارش با قیمت موجود در فروشگاه متفاوت باشد، در صورت بروز این شرایط قیمت جدید در اسرع وقت به اطلاع کاربر خواهد رسید و اگر کاربر تمایل به خرید با قیمت اعلام شده را نداشته باشد، فروشگاه موظف به لغو سفارش و عودت وجه واریزی به حساب کاربر می‎باشد، بدیهی است در صورت تمایل کاربر به ادامه فرآیند خرید، محصول خریداری شده پس از واریز مابه‎التفاوت وجه توسط کاربر از طرف فروشگاه ارسال خواهد شد.

 

۳.پرداخت : خرید از فروشگاه Funzy تنها از طریق “درگاه پرداخت اینترنتی” و کارت‎های عضو شتاب امکان پذیر است. در صورت اضافه شدن روش‎های دیگر خرید، این موضوع به اطلاع کاربران خواهد رسید.

 • وبسایت خود را ملزم می‎داند که قیمت محصولات را به منظور ارائه بهترین قیمت پیشنهادی، به طور مرتب به روز رسانی کند.
 • در حال حاضر هیچگونه مالیاتی تحت عنوان مالیات بر ارزش افزوده به قیمت محصولات اضافه نمی‎گردد.
 • پس از پرداخت هزینه و مشاهده تاییدیه نهایی، مراحل ثبت سفارش شما به انجام می رسد و فروشگاه خرید شما را در مدت زمان اعلام شده برایتان ارسال خواهد کرد.
 • کاربران برای خرید از این وبسایت به یک کارت عضو شتاب و رمز دوم خرید اینترنتی نیاز دارند.
 1. محصولات : کلیه محصولات این فروشگاه بازی‎های اورجینال دیجیتال در پلتفرم‎های مختلف شامل(PC، PS4، Xbox one) می‎باشد که بصورت سی‎دی‎کی، سریال و لینک گیفت برای مشتریان ارسال می‎شود. محصولات این فروشگاه شامل نسخه فیزیکی یا دیتا دیجیتال بازی نمی‎شوند.
 • سیستم پشتیبانی وبسایت در حد امکان روش‎های دسترسی به دیتا بازی را به کاربران ارائه می‎دهد.
 • وبسایت خود را ملزم به ارائه اطلاعات صحیح و بررسی شده پیرامون هر بازی می داند.
 1. کد معیوب : فروشگاه Funzy صحت محصولات خریداری شده را پیش از ارسال بررسی می‎کند، اما در صورت بروز خطا و معیوب بودن کد، کاربر باید ظرف مدت ۲۴ ساعت از طریق صفحه تماس با ما، خرابی کد را به وبسایت اعلام کند. بدیهی است پس از بررسی و اطمینان، کد جایگزین برای کاربر ارسال خواهد شد.
 2. شکایات : کاربران می توانند هرگونه شکایت از خدمات فروشگاه Funzy را از طریق صفحه ثبت شکایت ( لینک موجود در فهرست‎های سایت ) برای مدیریت وبسایت ارسال کنند، پس از بررسی از طرف وبسایت با شما تماس گرفته و به شکایت شما رسیدگی خواهد شد.

*هرگونه تغییر در قوانین و مقررات سایت به اطلاع کاربران وبسایت خواهد رسید.