وب سایت فانزی در تابستان سال ۱۳۹۶ با هدف حفظ حقوق مؤلف و ارتقاء فرهنگ صحیح خرید در صنعت بزرگ بازی­های رایانه­‎ای ایجاد و اقدام به فروش بازی­های اورجینال کرده است. از آن جا که این صنعت بزرگ و رو به رشد در کشور ما نیز بسیار فراگیر شده و در میان جوانان، علاقه­ مندان زیادی پیدا کرده است، ما بر آن شدیم تا با طراحی این وب سایت، نیاز گسترده مشتریان خود را محقق سازیم.

با توجه به بالا بودن هزینه تهیه بازی­های اورجینال در ایران و اینکه شمار زیادی از مخاطبان این صنعت را جوانان جامعه تشکیل می­دهند، در  بسیاری از موارد، علاقه‎مندان به این محصولات، اقدام به خرید بازی­های کرک یا هک شده می‎کنند، تا بتوانند با صرف هزینه کمتر و بدون در نظر گرفتن معایب و مشکلاتی که این قبیل نسخه ها ایجاد می‎کنند، به سرگرمی محبوب خود دست یابند. در ادامه به برخی از مهم‎ترین  اشکالات نسخه‎های هکی و کرک شده بازی‎ها اشاره می‎کنیم : عدم توانایی انجام بازی به صورت آنلاین، عدم امکان به روز رسانی این دسته از بازی‎ها، احتمال بسیار بالای حامل ویروس بودن کرک که ممکن است سخت افزار را دچار آسیب کرده و هزینه‎های ناخواسته زیادی را به کاربر تحمیل نماید، و بسیاری معایب دیگر که عموما موجب نارضایتی کاربران می­شود.

با توجه به تمایل روز افزون علاقه‎مندان به بازی،‎ برای خرید بازی‎های اورجینال و همچنین کاهش هزینه‎های گزاف به عنوان بزرگترین مانع بر سر راه بازیکن‎های ایرانی؛ ما در فروشگاه فانزی بر آن شدیم، تا امکان خرید سریال یا سی‎دی کی این بازی­ها را با تخفیف‎هایی مناسب و کمترین هزینه ممکن فراهم آورده و در اسرع وقت در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

کلیه محصولات موجود در فروشگاه فانزی به صورت دیجیتال است و پس از تکمیل فرایند خرید، سریال یا سى‎دى کى و یا لینک گیفت محصول براى مشترى ارسال خواهد شد، و شما مى‎توانید پس از فعال سازى محصول مربوطه با توجه به آموزش‎ها و راهنمایى‎هاى موجود در سایت، برای دانلود و اجراى بازى مورد نظر خود اقدام نمایید.

باتشکر

مدیریت وب سایت فانزی