همانطور که اطلاع دارید سال ها از عرضه آخرین نسخه سری بازی محبوب GTA می گذرد. بازی Grand Theft Auto V که آخرین نسخه از این سری می باشد، سال ها پیش، یعنی در سال ۲۰۱۳ که حدود ۱۰ سال پیش می باشد عرضه شد. البته این بازی با وجود اینکه بسیار قدیمی می باشد، ولی هنوز پلیرهای بسیار زیادی دارد که این مساله می تواند به لطف بخش آنلاین بازی باشد که همچنان توسط Rockstar به روز رسانی می شود و بخش های جدیدی به آن اضافه می شود تا جذابیت خود را حفظ کند.

با این وجود همچنان طرفداران این سری بازی که بسیار زیاد هم می باشند، بی صبرانه در انتظار عرضه نسخه جدید بازی GTA هستند. حالا می خواهیم خبری خوب در این رابطه به شما بدهیم. سرانجام و پس از صبر بسیار زیاد، بالاخره شرکت Rockstar، سازنده بازی محبوب GTA رسما اعلام کرد که در حال کار کردن بر روی ساخت نسخه جدید بازی GTA هستند.

 

نسخه جدید GTA

 

این شرکت در این رابطه گفته: “با وجود گذشت مدت زیادی از عرضه بازی GTAV، می دانیم که بسیاری از شما در انتظار عرضه نسخه جدید این بازی هستید. همانطور که می دانید برای شروع هر پروژه جدیدی، اولویت ما بر این است که چیزی نوآورانه و متفاوت نسبت به بازی قبلی خود برای عرضه داشته باشیم. حالا خیلی خوشحالیم که رسما به شما اعلام کنیم نسخه جدید بازی GTA مدتی است که در دست ساخت است.”

همانطور که می دانید تا پیش از این شایعات زیادی در رابطه با عرضه نسخه جدید بازی GTA پخش شده بود و خبرهای غیر رسمی زیادی راجع به ویژگی های جدید این بازی وجود داشت. حالا با اعلام رسمی این خبر توسط Rockstar می توانیم خوشحال باشیم که ساخت این بازی حقیقت دارد، ولی قاعدتا مدت زیادی تا زمان عرضه آن باقی مانده و باید منتظر انتشار خبرهای جدیدتر این استودیو درباره نسخه جدید بازی GTA باشیم.

 

منبع: geeky-gadgets

نویسنده funzy
منتشر شده
دسته بندی ها اخبار
Views 82
0

نظرات

بدون نظر ها

دیدگاهتان را بنویسید

ورود به سایت

نام کاربری:

کلمه عبور:


سبد خرید

محصولات برتر

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles

۲۰۰,۰۰۰ تومان۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان

Horizon Forbidden West

۱۴۹,۰۰۰ تومان۹۴۹,۰۰۰ تومان

RESIDENT EVIL 7 biohazard

۱۰۰,۰۰۰ تومان۴۰۰,۰۰۰ تومان

نماد اطمینان خرید