مراسم انتخاب بهترین بازی های سال ۲۰۱۸ پر از معرفی بازی های جدید بود. در جریان این معرفی ها، تاریخ انتشار بازی Mortal Kombat 11 نیز اعلام شد. این بازی، نسخه جدیدی از سری بازی های بسیار محبوب Mortal Kombat می باشد و شرکت Warner Bros. Interactive و استودیو NetherRealm اعلام کردند که تاریخ انتشار بازی Mortal Kombat 11 برابر ۲۳ آوریل ۲۰۱۹ ( ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ) می باشد و در این تاریخ، این بازی برای PC ،Xbox One ،Playstation 4 و Nintendo Switch عرضه خواهد شد.

آنچه از این بازی به نمایش گذاشته شد و ویژگی های بازی

البته در این مراسم توضیحات بسیار کمی در رابطه با این بازی داده شد، ولی تریلر معرفی Mortal Kombat 11 که در رویداد شب گذشته پخش شد، مبارزه شدیدی را میان Raiden و Scorpio که از نمادین ترین شخصیت های این سری بازی می باشند را نشان می داد. و اینگونه که به نظر می رسد در Mortal Kombat 11 فرم های مختلفی از شخصیت Scorpio وجود دارد، و یا شاید این تغییر شکل یکی از ویژگی های جدید این شخصیت در بازی می باشد.

تاریخ انتشار بازی Mortal Kombat 11

بازی Mortal Kombat 11 از یک موتور گرافیکی ارتقا یافته نسبت به نسخه قبلی این بازی، و همچنین ویژگی های شخصی سازی شخصیت های این بازی همانند چیزی که در بازی Injustice 2 از همین شرکت ارائه شده بود، بهره می برد. در بازی Injustice 2 شما می توانستید  قدرت های شخصیت مبارزه کننده خود را با استفاده از تجهیزاتی که در طول بازی برای شما قابل باز کردن و استفاده کردن بود، با توجه به سبک بازی خود افزایش دهید. این ویژگی باعث می شود که با بالا بردن سطح قدرت و توانایی مبارزه کننده ها بازی جذاب تر شود.

شرکت Warner Bros همچنین اعلام کرده است که Mortal Kombat 11 شامل لیست گسترده ای از شخصیت های قدیمی و جدید مجموعه بازی Mortal Kombat می باشد و همچنین خط داستانی که برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ به این مجموعه اضافه شده بود، در این نسخه نیز ادامه دارد. گفته شده که اطلاعات تکمیلی در رابطه با بازی Mortal Kombat 11 در ماه ژانویه سال ۲۰۱۹ اعلام خواهد شد.

 

منبع: Windows Central

Author funzy
Published
Categories اخبار
Views 493
0

Comments

No Comments

دیدگاهتان را بنویسید

ورود به سایت

Username:

Password:


آخرین دیدگاه‌ها

سبد خرید

محصولات برتر

Dragon Age: Inquisition

۱۰۰,۰۰۰ تومان۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان

Horizon Forbidden West

۲۰۰,۰۰۰ تومان۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles

۲۰۰,۰۰۰ تومان۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

نماد اطمینان خرید