شرکت FromSoftware، سازنده محبوب سری بازی های Souls که در حال حاضر مشغول کار بر روی بازی Elden Ring هست، در حال حاضر به معرفی ویژگی های زیادی از این بازی پرداخته و این روند را دارد ادامه می دهد. ولی طرفداران این بازی به یک ویدئو لو رفته از بازی Elden Ring که به تازگی توسط یوتیوبری با نام ER-SA منتشر شده، توجه بیشتری از سایر اخبار این بازی داشته و به شدت از آن استقبال کرده اند. این ویدئو لو رفته از بازی Elden Ring شامل تصاویر تایید شده ای از یک دشمن بازی با نام Crucible Knight Floh می باشد. در این ویدئو که آن را در زیر می توانید مشاهده کنید، این شخصیت به همراه تعدادی از حمله های آن به نمایش در آمده است. تصاویری که طرفداران FromSoftware و سری بازی های محبوب این شرکت به خوبی می توانند تا پیش از عرضه بازی Elden Ring به خاطر بسپارند.

 

 

همانطور که در این ویدئو مشاهده می کنید، تعدادی از حملات شخصیت Crucible Knight Floh در بازی Elden Ring به نمایش در آمده که در یکی از آن ها این شخصیت شمشیر خود را بالای سر می برد و سپس ضربه ای به زمین وارد می کند که در اثر این ضربه اگر شما در شعاع مشخصی از این دشمن قرار داشته باشید دچار صدمه می شوید. همچنین در این ویدئو لو رفته از بازی Elden Ring، مشخص است که این دشمن منطقه ای از دنیای بازی را تحت پوشش خود قرار داده. ولی هنوز مشخص نیست که این محدوده چقدر وسیع است.

 

یکی از حملات رایج شخصیت Crucible Knight Floh در این ویدئو کوتاه ضربه ای است که پس از تاباندن شمشیر بلند خود به گونه ای جادویی وارد می کند. در این حمله ردای این شخصیت تبدیل به سلاحی بلندتر از شمشیر آن می شود. اینگونه که پیدا است این یکی از حمله های پایه ای این شخصیت در بازی می باشد که زیاد هم توسط او تکرار می شود. این ضربه که ظاهرا همواره دوبار پشت سر هم تکرار می شود پس از حمله هوایی او نیز اتفاق می افتد. یعنی پلیر پس از مشاهده حمله هوایی Crucible Knight Floh باید به سرعت جاخالی دهد تا از این حمله نیز صدمه نبیند.

 

ویدئو لو رفته از بازی Elden Ring
در این ویدئو کوتاه لو رفته توسط ER-SA حدود ۱۲ حمله شخصیت Crucible Knight Floh به نمایش درآمده که فاعدتا این ها تنها حمله هایی نیستند که این شخصیت از آن ها بهره می برد. همانطور که مشاهده می کنید او حتی سپری با خود به همراه دارد که در این ۲۸ ثانیه مشاهده نشده که استفاده ای از آن بکند. طرفداران بازی Dark Souls 3 شباهت هایی بین این دشمن از Elden Rings و شخصیت هایی از بازی Dark Souls 3 مانند Champion Gundyr و Oceiros The Consumed King پیدا کرده اند، ولی خوب این شوالیه جدید خصوصیات منحصر بفرد خود را نیز دارد.

بازی Elden Ring برای PC و کنسول های PS5 ،PS4 ،Xbox One و Xbox Series X|S در تاریخ ۲۵ فوریه (۶ اسفند) منتشر خواهد شد که هم اکنون می توانید اکانت های قانونی آن را برای PS4 و PS5 با بهترین قیمت از فروشگاه فانزی پیش خرید کنید.

Author funzy
Published
Categories اخبار
Views 274
0

Comments

No Comments

دیدگاهتان را بنویسید

ورود به سایت

Username:

Password:


آخرین دیدگاه‌ها

سبد خرید

محصولات برتر

Dragon Age: Inquisition

۱۰۰,۰۰۰ تومان۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان

Horizon Forbidden West

۲۰۰,۰۰۰ تومان۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles

۲۰۰,۰۰۰ تومان۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

نماد اطمینان خرید