پلی استیشن و استودیو گوریلا (Guerrilla)، استودیو سازنده سری بازی های Horizon، اعلام کردند که مجموع فروش کل سری بازی های Horizon از ۳۲ میلیون واحد عبور کرده و این در حالی است که حدود ۹ میلیون از این فروش، مربوط به عنوان Forbidden West می شود.

این سری که شامل بازی های Horizon Zero Dawn که در سال ۲۰۱۷ عرضه شد و بسته الحاقی آن، یعنی Frozen Wilds، همچنین Horizon Forbidden West که در سال ۲۰۲۲ عرضه شد و بسته الحاقی آن با نام Burning Shores امسال عرضه شد و جدیدترین بازی این سری که بازی مخصوص PSVR2 است، یعنی Horizon Call of the Mountain می باشد، به سرعت تبدیل به یکی از پرفروش ترین بازی های پلی استیشن شد. این خبر در مطلبی که به تازگی در بلاگ رسمی پلی استیشن در رابطه با تاریخچه استودیو گوریلا نوشته شده است، بیان شد. همچنین در این مطلب آمده که فروش بازی Horizon Forbidden West بیش از ۸.۴ میلیون نسخه بوده است.

 

 

“جان بارت فن بیک” (Jan-Bart van Beek)، کارگردان استودیو گوریلا و همچنین کارگردان هنری و انیمیشن این بازی در این مطلب نوشته که: “به لطف سرویس های پلی استیشن از قبیل PlayStation Plus و Play at Home میلیون ها پلیر جدید موفق شدند با سری بازی Horizon آشنا شوند و این رکوردی است که ما وقتی ۲۰ سال پیش استودیو خود را برای ساختن بازی ها راه اندازی کردیم، هیچ وقت فکر نمی کردیم بتوانیم به آن دست پیدا کنیم. این اتفاق بسیار خوشحال کننده و حیرت انگیز است و ما بسیار سپاسگذار جامعه پلیرهای بازی های خود هستیم، به دلیل عشق و حمایت دائمی که نسبت به سری بازی های ما داشته اند.”

 

این مطلب با جمله توجه برانگیزی از طرف “ون بیک” تمام می شود که در آن بیان کرد “استودیو ما بی صبرانه منتظر لحظه ای است که شما از مقصد بعدی “الوی” (Aloy – شخصیت اصلی سری بازی های Horizon) آگاه می شوید.

 

منبع: GAMEiNFORMER

 

Author funzy
Published
Categories اخبار
Views 137
0

Comments

No Comments

دیدگاهتان را بنویسید

ورود به سایت

Username:

Password:


آخرین دیدگاه‌ها

سبد خرید

محصولات برتر

Dragon Age: Inquisition

۱۰۰,۰۰۰ تومان۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان

Horizon Forbidden West

۲۰۰,۰۰۰ تومان۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles

۲۰۰,۰۰۰ تومان۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

نماد اطمینان خرید