حساب توییتر PlayStation Game Size که به معرفی حجم بازی های پلی استیشن می پردازد، به تازگی در توییتی حجم بازی Horizon Forbidden West بر روی PS5 را اعلام کرد و گفت این بازی بر روی دیتابیس بازی های پلی استیشن آپلود شده و قرار است حجم بسیار زیادی بر روی کنسول پلی استیشن ۵ شما اشغال کند. به گفته PlayStation Game Size، بازی Horizon Forbidden West پرحجم ترین بازی انحصاری پلی استیشن ۵ تاکنون به شمار می رود.
بر طبق گفته این حساب توییتر، این بازی حدود ۹۶ گیگ حجم اشغال می کند که این حجم بیش از ۱۵% فضای کل پلی استیشن ۵ به شمار می رود. البته طبق این توییت حجم بازی در منطقه امریکا کمتر و حدود ۸۶ گیگ خواهد بود. حجم بازی Horizon Forbidden West در منطقه ژاپن هنوز اعلام نشده و این بازی هنوز بر روی دیتابیس این منطقه آپلود نشده است.

 

حجم بازی Horizon Forbidden West
البته به گفته PlayStation Game Size، حجم برخی بازی ها بر روی دیتابیس بیشتراز فضایی است که بر روی کنسول اشغال می کنند. ولی با این حساب، حجم بازی Horizon Forbidden West حداقل بالای ۷۰ گیگ خواهد بود. البته این حجم بدون در نظر گرفتن آپدیت احتمالی روز اول این بازی محاسبه شده است.

 

حجم بازی Horizon Forbidden West
بازی Horizon Forbidden West کمتر از یک ماه دیگر و در تاریخ ۱۸ فوریه (۲۹ بهمن) برای کنسول های PS5 و PS4 عرضه خواهد شد و هم اکنون می توانید این بازی را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه فانزی و از طریق لینک زیر پیش خرید کنید.

 

منبع: press-start

خرید بازی Horizon Forbidden West

خرید بازی Horizon Forbidden West

خرید بازی Horizon Forbidden West
Author funzy
Published
Categories اخبار
Views 408
0

Comments

No Comments

دیدگاهتان را بنویسید

ورود به سایت

Username:

Password:


آخرین دیدگاه‌ها

سبد خرید

محصولات برتر

Dragon Age: Inquisition

۱۰۰,۰۰۰ تومان۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان

Horizon Forbidden West

۲۰۰,۰۰۰ تومان۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles

۲۰۰,۰۰۰ تومان۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

نماد اطمینان خرید