بازی جدید God of War که در سال جاری منتشر شد، چه از نظر تجاری و چه از نظر منتقدان به موفقیت بسیار بزرگی دست یافت. ولی پروژه جدید کارگردان بازی God of War ، یعنی کری بارلگ چه خواهد بود؟ این پروژه می تواند حتی از این بازی PS4 نیز بزرگتر باشد.

اطلاعات افشا شده

دانکن جونز، کارگردان فیلم Warcraft و پسر موسیقیدان بزرگ، دیوید بویی، اخیرا ملاقاتی با بارلگ داشته تا نظر او را در رابطه با یکی از فیلمنامه های خود جویا شود. در این ملاقات بارلگ نیز ظاهرا اطلاعاتی را در رابطه با پروژه جدید خود با او به اشتراک گذاشته است.

“اگر فکر می کنید که بازی God of War بزرگترین کار او خواهد بود، پس باید منتظر بمانید.” این جمله ای است که جونز در توییتر خود منتشر کرده و ظاهرا دارد تبلیغ پروژه بعدی بارلگ را می کند.

بعدا بارلگ در توییت دیگری با نقل قول این جمله جونز به همراه یک اموجی متعجب سبب شد که جونز متوجه نقش خود در دامن زدن به این خبر که بارلگ در حال کار کردن بر روی یک پروژه جدید می باشد بشود.

جونز در ادامه گفت: “من اقرار می کنم که من کسی بودم که پرده از این موضوع برداشتم که بارلگ هنوز بازنشسته نشده است!”

این موضوع خیلی جذاب خواهد بود که ببینیم بارلگ بر روی چه پروژه ای در حال کار است. چه این پروژه بازی جدید God of War باشد و چه یک چیز کاملا جدید. پس باید منتظر باشیم و این موضوع را دنبال کنیم. البته شرکت Sony Santa Monica هنوز به شکل رسمی هیچ پروژه جدیدی را معرفی نکرده است.

امسال در PAX West، بارلگ ایده هایی در رابطه با ساخت بازی هایی در رابطه با سوپرمن را به اشتراک گذاشت که یکی از آن ها در رابطه با سال های جوانی Clark Kent می باشد.

 

منبع: Gamespot

Author funzy
Published
Categories اخبار
Views 424
0

Comments

No Comments

دیدگاهتان را بنویسید

ورود به سایت

Username:

Password:


آخرین دیدگاه‌ها

سبد خرید

محصولات برتر

Dragon Age: Inquisition

۱۰۰,۰۰۰ تومان۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان

Horizon Forbidden West

۲۰۰,۰۰۰ تومان۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles

۲۰۰,۰۰۰ تومان۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

نماد اطمینان خرید