حذف موشک هدایت شونده بازی Fortnite

موشک هدایت شونده بازی Fortnite باز هم دردسر ساز شد. این اسلحه که یک بار دیگر در ماه آپریل به دلیل اینکه بالانس بازی را از بین می برد و باعث می شد کسانی که به این سلاح دست پیدا کنند برتری بسیار زیادی نسبت به رقیبان خود داشته باشند از بازی حذف شده بود و پس از تغییرات بسیاری که در آن ایجاد شد مجددا چند ماه بعد به بازی بازگردانده شده بود، یک بار دیگر به صورت موقت از بازی حذف شد. این بار دلیل حذف موشک هدایت شونده بازی Fortnite، باگ و ایرادی که در این اسلحه وجود داشت اعلام شده.

دلیل حذف موشک هدایت شونده بازی Fortnite

شرکت سازنده این بازی، Epic Games، در حساب توییتر رسمی خود اعلام کرد که موشک هدایت شونده بازی Fortnite از این بازی به دلیل بررسی مشکلات نامشخص آن به طور موقت حذف می شود. این شرکت توضیحات بیشتری در رابطه با حذف موشک هدایت شونده بازی Fortnite نداده است، ولی بر اساس حساب توییتر Fortnite Leaks که به افشای اخبار و شایعات مرتبط با این بازی می پردازد، به نظر می رسد که بازیکنان این بازی راهی را برای استفاده از این موشک در حال استفاده از Shadow Stones پیدا کرده اند که به آن ها اجازه می دهد در حالی که نامرئی هستند به استفاده از سلاح خود بپردازند.

البته علاوه بر موشک هدایت شونده در این بازی، Shadow Stones هم مورد دیگری است که دردسر های زیادی برای شرکت Epic از ابتدای معرفی آن در شروع فصل ۶ بازی داشته است. این هم همانند موشک هدایت شونده بازی Fortnite، تا به حال چندین بار از بازی حذف و به آن بازگشته است. استفاده از این Shadow Stones بازیکن را به شکل سایه در می آورد، ولی بازیکن در این حالت نمی تواند از سلاح خود استفاده کند. این Shadow Stones در آپدیت آخر این بازی در هفته پیش مجدد به بازی اضافه شد.

شرکت Epic هنوز اعلام نکرده است که چه مدت زمانی طول می کشد تا موشک هدایت شونده بازی Fortnite به این بازی بازگردد ولی به طور معمول این ایرادها به سرعت برطرف می شوند.

اضافه شدن امکانات جدید به بازی

در حالی که موشک هدایت شونده بازی Fortnite در حال حاضر در دسترس نمی باشد، ولی یک وسیله نقلیه جدید به زودی به بازی اضافه خواهد شد. اخبار درون بازی Fortnite اعلام کرده که این وسیله نقلیه جدید که Quadcrasher نام دارد و توان این را دارد که ساختمان های درون بازی را خراب کند به زودی به بازی اضافه خواهد شد. این وسیله نقلیه در آپدیت بعدی بازی وجود خواهد داشت. آپدیت این هفته بازی، یعنی ۶.۰۲ شامل یک سلاح جدید به نام Quad Launcher بوده که می تواند ۴ راکت را به سرت و پشت سر هم شلیک کند.

منبع:Gamespot

Author funzy
Published
Categories اخبار
Views 533
0

Comments

No Comments

دیدگاهتان را بنویسید

ورود به سایت

Username:

Password:


آخرین دیدگاه‌ها

سبد خرید

محصولات برتر

Dragon Age: Inquisition

۱۰۰,۰۰۰ تومان۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان

Horizon Forbidden West

۲۰۰,۰۰۰ تومان۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles

۲۰۰,۰۰۰ تومان۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

نماد اطمینان خرید