طبق گزارش ارائه شده توسط gamesindustry.biz، تلفیق دو استودیو توسط EA برای ساخت نسخه جدید Need for Speed صورت گرفته است. شرکت EA برای انجام این کار، استودیو Codemasters Cheshire که در سال گذشته به همراه سایر استودیو های Codemasters خریداری کرده است را با استودیو Criterion Games ادغام کرد.
استودیو Criterion که در حال حاضر مشغول ساخت نسخه جدید بازی Need for Speed می باشد، به دو قسمت تقسیم خواهد شد و علاوه بر مرکز اصلی فعالیت خود در شهر گیلدفورد انگلستان، در شهر چیشایر نیز با کمک استودیو Codemasters Cheshire، به ادامه ساخت این بازی خواهد پرداخت. استودیو Codemasters Cheshire یکی از استودیوهای Codemasters است که در حال حاضر مالکیت آن ها در اختیار EA قرار دارد و این استودیو پیش از این ساخت عناوین ماشین سواری موفقی مانند Dirst 5 و Onrush را به عهده داشته است و گزینه بسیار خوبی برای کار بر روی نسخه جدید Need for Speed می باشند.

 


طبق گزارش های رسیده این اتفاق باعث نخواهد شد که هیچ تعدیل نیرویی در این دو شرکت صورت گیرد. همچنین Codemasters در توییتی اعلام کرده که این تلفیق به دلیل ارتباط زیادی بود که این دو شرکت اخیرا با یکدیگر داشته اند.
اخیرا نیز “جف گراب” خبرهایی را در رابطه با نسخه جدید Need for Speed لو داده بود که در آن ها بیان کرده بود بازی جدید Need for Speed فقط مخصوص کنسول های نسل جدید منتشر خواهد شد و ترکیبی از شبیه سازی دنیا واقعیت و انیمیشن های جذاب خواهد بود.

 

منبع: press-start

Author funzy
Published
Categories اخبار
Views 255
0

Comments

No Comments

دیدگاهتان را بنویسید

ورود به سایت

Username:

Password:


آخرین دیدگاه‌ها

سبد خرید

محصولات برتر

Dragon Age: Inquisition

۱۰۰,۰۰۰ تومان۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان

Horizon Forbidden West

۲۰۰,۰۰۰ تومان۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles

۲۰۰,۰۰۰ تومان۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

نماد اطمینان خرید