نسخه بتای Blackout برای PC و Xbox One در دسترس مشترکین این دو پلتفرم قرار گرفت. Blackout حالت بازی بتل رویال در جدیدترین نسخه از سری بازی های Call of Duty، یعنی Black Ops 4 می باشد. این عنوان جدید از سری بازی های Call of Duty، محصول شرکت Activition به طور رسمی پیش از تاریخ از پیش اعلام شده توسط این شرکت ارائه شده است. این بازی به خوبی از موفقیت نسخه پیشین خود در زمینه بازی های آنلاین استفاده و روح این بازی محبوب را مجدد زنده خواهد کرد! در حالی که حالت های بازی جدیدی همانند Zombies به این بازی اضافه شده است، یک حالت بازی بتل رویال که در حال حاضر بین گیمر ها بسیار محبوب می باشد نیز به این مجموعه اضافه شده است.

نسخه بتای Blackout برای PC و Xbox One در حالی برای این دو پلتفرم ارائه شده که هم اکنون به مدت حدود یک هفته است که در اختیار کاربران Playstation قرار دارد، ولی سرانجام امکان دسترسی به آن برای کاربران PC و Xbox One نیز فراهم شده است. البته فایل دانلود این نسخه بتا Blackout دارای حجم قابل توجه ای می باشد، پس بهتر است هرچه زودتر برای دانلود و امتحان آن اقدام نمایید!

زمان بازی نسخه بتا Blackout برای PC و Xbox One در تاریخ ۱۷ سپتامبر، یعنی ۲۶ شهریور و در ساعت ۲۱:۳۰ به پایان خواهد رسید. این حالت بازی در بزرگترین نقشه ای که تا به حال در تاریخ بازی های Call of Duty ساخته شده است اتفاق می افتد، پس تجربه این بازی بسیار با تمام تجربه های قبلی شما از سری بازی Call of Duty متفاوت خواهد بود.

 

منبع: WindowsCentral
Author funzy
Published
Categories اخبار
Views 486
0

Comments

No Comments

دیدگاهتان را بنویسید

ورود به سایت

Username:

Password:


آخرین دیدگاه‌ها

سبد خرید

محصولات برتر

Dragon Age: Inquisition

۱۰۰,۰۰۰ تومان۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان

Horizon Forbidden West

۲۰۰,۰۰۰ تومان۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles

۲۰۰,۰۰۰ تومان۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

نماد اطمینان خرید