شخصیت Wreck it Ralph که از شخصیت های کارتونی محبوب شرکت Disney می باشد حضور غافلگیر کننده در بازی Fortnite داشت که این حضور او با عرضه فیلم دوم این شخصیت توسط شرکت دیزنی نیز همزمان شده است. البته همچنان مشخص نیست که آیا این اتفاق قسمتی از اجرای یک رویداد دو جانبه با همکاری این دو شرکت می باشد یا خیر، ولی پیش از این نیز شاهد حضور شخصیت Thanos که از شخصیت های شرکت Marvel Cinematic Universe می باشد که این شرکت نیز متعلق به Disney می باشد در بازی Fortnite  بوده ایم که به مدت محدودی در یک رویداد ویژه در اختیار بازیکنان این بازی به عنوان یکی از شخصیت های قابل بازی کردن با آن قرار گرفته بود.

همانند Thanos، شخصیت Ralph نیز شخصیتی می باشد که بسیار برای چنین رویداد هایی مناسب به نظر می رسد. هر دو فیلم این مجموعه از محبوبیت خوبی برخوردار می باشند و همچنین در فیلم دوم اشاره هایی به بازی Fortnite نیز شده است.

حضور غافلگیر کننده در بازی Fortnite

البته با وجود اینکه بسیاری از حدس و گمان ها بر این است که Ralph قرار است به عنوان یک شخصیت قابل بازی وارد بازی Fortnite شود ولی این احتمال نیز وجود دارد که این اتفاق فقط یک ایستر اگ باشد که به مناسبت انتشار نسخه دوم این فیلم ساخته شده باشد. این بازی در چند وقت اخیر سرشار از اضافه شدن چیزهای جدید بوده است، به تنهایی در ماه گذاشته شاهد بوده ایم که مود Food Fight و همچنین رویداد sizeable Halloween به بازی اضافه شدند.

 

منبع: The Verge

Author funzy
Published
Categories اخبار
Views 467
0

Comments

No Comments

دیدگاهتان را بنویسید

ورود به سایت

Username:

Password:


آخرین دیدگاه‌ها

سبد خرید

محصولات برتر

Dragon Age: Inquisition

۱۰۰,۰۰۰ تومان۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان

Horizon Forbidden West

۲۰۰,۰۰۰ تومان۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles

۲۰۰,۰۰۰ تومان۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

نماد اطمینان خرید