تاریخ انتشار بازی‎های ماه می برای PC و کنسول‎های PS4 ،Xbox One و Nintendo Switch:

با فرا رسیدن ماه می ۲۰۱۹، بازی‎های فوق‎العاده‎ای برای Nintendo Switch ،Xbox One ،PlayStation 4 و PC به بازار عرضه خواهد شد. مطابق معمول هر سال، با نزدیک شدن به رویداد E3 2019، تعداد عنوان‎هایی که قرار است در آینده منتشر شوند، سیر صعودی پیدا می‎کند. اما در مدت باقیمانده تا این رویداد، تعدادی بازی شناخته شده و چند عنوان مستقل و کوچک منتشر خواهند شد که سر گیمرها را برای مدتی گرم نگاه دارند.

بزرگترین عنوانی که در ماه می عرضه می‎شود، بازی جهان-بازِ Rage 2، آخرین پروژه کمپانی id Software و استدیو Avalanche، در ژانر تیراندازی (shooter) اول شخص است. دیگر عنوان‎های بزرگ این ماه، Team Sonic Racing و Total War: Three kingdoms هستند؛ که اولی جدیدترین بازی در مجموعه‎‎ی محبوب کارتینگ Sonic است و عنوان دوم، که بسیاری چشم انتظار انتشارش هستند ، دوازدهمین عنوان اصلی از مجموعه سریالی Total War می‎باشد.

اگر شما از طرفداران کنسول قابل حمل Switch هستید، این ماه تعدادی از ‎نسخه‎های کلاسیک Assassin’s Creed و Resident Evil برای این پلت‎فرم عرضه خواهد شد. برای آگاهی از تمام بازی‎هایی که این ماه قرار است منتشر شوند، به جدول انتهای این مطلب مراجعه کنید.

بازی Rage 2:

بعد از مدتها، بازی Rage 2 غیرمنتظره‎ترین عنوان از یک مجموعه سریالی است که قرار است منتشر شود. این بازی جهان-باز در ژانر تیراندازی اول شخص، توسط کمپانی Id Software و استدیو Avalanche تولید شده و تیم‎های خلاق این دو کمپانی در ساخت این عنوان مشارکت داشته‎اند. استدیو Avalanche تجربه زیادی در ایجاد جهان‎های پهناور و شلوغ دارد و در سال‎های اخیر، اضافه کردن جلوه‎های ویژه و مبارزه‎‎ درحال سواری (ماشین و موتور) نیز جزئی از تخصص‎های این استدیو شده است. از سوی دیگر، کمپانی Id Software توانایی فوق‎العاده‎ای در خلق بازی‎های تیراندازی اول شخص دارد. این بازی در تاریخ ۱۴ می (۲۴ اردیبهشت) برای پلت‎فرم‎های Xbox One ،PS4 و PC منتشر خواهد شد.

بازی Team Sonic Racing:

این بازی سومین عنوان از مجموعه‎ی محبوب مسابقات کارتینگ Sonic، که بسیار مورد استقبال قرار گرفته، می‎باشد. در این عنوان جدید، تمرکز بر روی همکاری در مسابقات قرار دارد، به گونه‎ای که شما برای پیروزی در هر مسابقه باید با اعضای تیم همکاری کنید و Power-Ups (حرکت‎های قدرتی) را باهم به اشتراک بگذارید. این بازی در تاریخ ۲۱ می (۳۱ اردیبهشت) برای Nintendo Switch ،Xbox One ،PlayStation 4 و PC عرضه خواهد شد.

بازی Total War: Three Kingdoms:

این مجموعه سریالیِ بسیار موفق در ژانر “استراتژیک” که توسط کمپانی‎های Creative Assembly و Sega تولید شده، این ماه با عنوان جدید Total War: Three Kingdoms بازگشته است. این بازی از نظر زمانی، دقیقا قبل از دوره “سه پادشاهی” (Three Kingdoms) چین، در قرن ۱۴ میلادی قرار دارد؛ بازی شما را به درگیری‎های اصلی و تاریخی آن دوران می‎برد، کشمکش‎هایی که اغلب در فیلم‎ها و بازی‎های مشهور به تصویر کشیده شده است. این عنوان دو مود متمایز را شامل می‎شود؛ یکی Romance mode است که شما در نقش کارکترهای ماوراءالطبیعی بازی می‎کنید و شخصیت‎های آن براساس سربازهای رمان Romance of the Three Kingdoms طراحی شده‎اند. مود دیگر بازی Classic mode است که بر روی تجهیزات و کارکترهای همیشگی این مجموعه‎ی سریالی تمرکز دارد. این عنوان در تاریخ ۲۳ می (۲ خرداد) برای پلت‎فرم PC منتشر می‎شود.

جدول کامل بازی‎های ماه می ۲۰۱۹:

عنوان بازی پلت‎فرم‎ها تاریخ انتشار میلادی تاریخ انتشار شمسی
The Legend of Heroes: Trials of Cold Steel II PS4 ۷ می ۱۷ اردیبهشت
Life is Strange 2: Episode 3 PS4, Xbox One, PC ۹ می ۱۹ اردیبهشت
Yakuza Kiwami 2 PC ۹ می ۱۹ اردیبهشت
Saints Row: The Third Switch ۱۰ می ۲۰ اردیبهشت
A Plague Tale: Innocence PS4, Xbox One, PC ۱۴ می ۲۴ اردیبهشت
Rage 2 PS4, Xbox One, PC ۱۴ می ۲۴ اردیبهشت
Bubsy: Paws on Fire! PS4, Switch, PC ۱۹ می ۲۹ اردیبهشت
Assassin’s Creed III Remastered Switch ۲۱ می ۳۱ اردیبهشت
Everybody’s Golf VR PSVR ۲۱ می ۳۱ اردیبهشت
Observation PS4, PC ۲۱ می ۳۱ اردیبهشت
Resident Evil 0 Switch ۲۱ می ۳۱ اردیبهشت
Resident Evil Switch ۲۱ می ۳۱ اردیبهشت
Resident Evil 4 Switch ۲۱ می ۳۱ اردیبهشت
Team Sonic Racing PS4, Xbox One, PC, Switch ۲۱ می ۳۱ اردیبهشت
Total War: Three Kingdoms PC ۲۳ می ۲ خرداد
Blood & Truth PS4 ۲۸ می ۷ خرداد
Trover Saves The Universe PSVR ۳۱ می ۱۰ خرداد

منبع: وبسایت Gamespot

نویسنده محمودرضا
منتشر شده
دسته بندی ها اخبار
Views 68

نظرات

بدون نظر ها

گذاشتن یک پاسخ

ورود به سایت

نام کاربری:

کلمه عبور:


Members

Instagram