لیست ۵ بازی برتر ماه آگوست که برای Nintendo Switch ،Xbox One ،PS4 و PC منتشر خواهند شد:

پرونده ماه جولای در حال بسته شدن است و ماه آگوست با لیستی از بازی‎های ویدئویی که به زودی منتشر خواهند شد، در پیش است. در روزهای ابتدایی این ماه Madden NFL 20 برای تمامی کنسول‎ها به بازار عرضه می‎شود. در ادامه این ماه شما در بازی Control می‎توانید به اطراف تیر شلیک کنید و با قدرت‎های ذهنی خود از این سو به آن سو پرواز کنید. علاوه بر این در عنوان World of Warcraft Classic، به دنیای اولیه‎ی یکی از بزرگترین بازی‎های MMO (بازی‎های آنلاین که بصورت همزمان بازیکن‎های زیادی در آن مشغول بازی هستند) سرک بکشید. و در نهایت ماه آگوست با عنوان اکشن Astral Chain و بازی ترسناک Blair Witch به پایان خواهد رسید.

بازی Madden NFL 20:

برخی از بازیکن‎ها شاید هم اکنون نسخه اولیه این بازی را در اختیار داشته باشند، اما این عنوان اوایل ماه آگوست بصورت رسمی عرضه خواهد شد. نسخه‎ی امسال این مجموعه ویژگی‎های جدید نظیر چهره شاخص مجموعه (Face of Franchise) و یک کمپین داستانی که یک بازیکن را از کالج تا زمانیکه برای شرکت در مسابقات NFL آماده می‎شود، دنبال می‎کند. برخی از بازیکن‎های حرفه‎ای این ورزش نیز با وجود قابلیت جدید Superstar X-Factors در عنوان جدید، می‎توانند از توانایی‎های خاصی در طول مسابقات استفاده کنند. بازی Madden NFL 20 در تاریخ ۲ آگوست (۱۱ مرداد) برای پلت‎فرم‎های Xbox One ،PlayStation 4 و PC به بازار عرضه خواهد شد.

بازی Control:

بازی Control آخرین عنوان ساخته شده توسط کمپانی Remedy، سازنده‎ی بازی‎های Alan Wake و Quantum Break است. این بازی نام خود را از Federal Bureau of Control، یک سازمان دولتی خیالی در زمینه رسیدگی به پرونده‎های ماوراء‎الطبیعی گرفته است. به نقش شخصیت اصلی داستان Jesse Faden وارد شوید؛ کسی که با افراد بد مبارزه می‎کند و با استفاده از قدرت ذهنی خود در محیط شناور می‎شود. او باید به سازمان FBC نفوذ کند تا برادر گم شده‎اش را پیدا کند و در این مسیر مجبور است که به مردان سیاه پوش این سازمان تیراندازی کند. بازی Control در تاریخ ۲۷ آگوست (۵ شهریور) برای پلت‎فرم‎های Xbox One ،PlayStation 4 و PC به بازار عرضه خواهد شد.

بازی World of Warcraft Classic:

اگر تمایل به نسخه‎های قدیمی‎تر World of Warcraft دارید، پس عنوان Classic دقیقا همان چیزی است که انتظارش را می‎کشیدید. این بازی از نظر ظاهری و مدل بازی شبیه به نسخه ۱.۱۲ (در زمان آپدیت Drums of War) و پیش از انتشار نسخه The Burning Crusade است. مشترکین بازی World of Warcraft می‎توانند عنوان Classic را بدون پرداخت هزینه اضافه دریافت کنند. این عنوان در تاریخ ۲۷ آگوست (۵ شهریور) برای PC منتشر خواهد شد.

بازی Astral Chain:

اگر با نمونه کارهای کمپانی Platinum Games نظیر عنوان‎های Bayonetta و Vanquish آشنا باشید، دقیقا می‎دانید که باید چه انتظاری از بازی Astral Chain داشته باشید. شخصیت اصلی داستان که یک افسر پلیس است به یک سلاح زنده زنجیر شده و این دو می‎توانند در میدان نبرد بچرخند و با هیولاها به روشی خاص مبارزه کنند. همانطور که از عنوان این بازی مشخص است، شما می‎توانید به Astral Plane سفر کنید تا نحوه پیدایش این هیولاها را کاوش کنید. این بازی در تاریخ ۳۰ آگوست (۸ شهریور) برای کنسول Nintendo Switch عرضه خواهد شد.

بازی Blair Witch:

استدیو Bloober Team، سازنده بازی Layers of Fear با عنوان Blair Witch که فضای وحشت آلود منحصر به فرد این کمپانی را دارد، گریزی به مجموعه فیلم عامه پسندی با همین عنوان زده است. شما در نقش یک مامور پلیس هستید که جنگل‎های روح زده‎ی Black Hills را به دنبال پسربچه‎ای گم شده می‎گردد. در این جستجو شما یک سگ به نام Bullet به همراه دارید که به کمک می‎کند تا جادوگرها را ردگیری کنید. این بازی در تاریخ ۳۰ آگوست (۸ شهریور) برای کنسول‎های Xbox One و PC عرضه خواهد شد.

منبع: وبسایت Gamespot

نویسنده محمودرضا
منتشر شده
دسته بندی ها اخبار
Views 119

نظرات

بدون نظر ها

گذاشتن یک پاسخ

ورود به سایت

نام کاربری:

کلمه عبور:


جستجوی بازی

Members

Instagram