بازیهای جدید که در ماه اکتبر برای Nintendo Switch ،Xbox One ،PS4 و PC به بازار عرضه می‎شوند:

در آستانه شروع ماه اکتبر قرار داریم و این ماه، بازی های جدیدی در ژانر تیراندازی منتشر خواهند شد. در مطلب این هفته “عنوان های جدید”، به معرفی جدیدترین نسخه توسعه یافته Destiny 2 با عنوان Shadowkeep، بازی Ghost Recon Breakpoint و عنوان بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare می‎پردازیم. بازی دیگری که در این مطلب معرفی می‎کنیم، The Outer Worlds، ساخته کمپانی Obsidian است؛ این یک بازی نقش آفرینی (RPG) است، اما تعداد زیادی سلاح برای تیراندازی در این عنوان وجود دارد. همچنین در ماه اکتبر، بازی Luigi’s Mansion 3 که یک بازی مناسب برای تفریح خانوادگی است، برای کنسول Nintendo Switch منتشر می‎شود.

بازی Destiny 2 – Shadowkeep:

تاریخ انتشار: ۱ اکتبر ۲۰۱۹ (۹ مهر ۹۸)

عنوان Shadowkeep، همه چیز را برای Destiny 2 تغییر می‎دهد. این بسته توسعه ای (expansion) بازیکن‎ها را برای یک تاخت و تاز جدید با عنوان “Garden of Salvation” به ماه اعزام می‎کند و همچنین بازی را بصورت کلی زیر و رو خواهد کرد. این عنوان شروع سال سوم از فصل‎های بازی Destiny 2 است و شامل Armor 2.0 می‎شود که اهمیت آمار (stats) شخصیت های Guardian را به شدت بالا می‎برد. همچنین در Shadowkepp، بسیاری چیزهای عجیب و غریب دیگر هم برای بدست آوردن وجود دارد. این بازی در تاریخ ۱ اکتبر (۹ مهر) برای پلتفرم های PS4، Xbox One و PC به بازار عرضه خواهد شد.

بازی Ghost Recon Breakpoint:

تاریخ انتشار: ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (۱۲ مهر ۹۸)

بازی جدید مجموعه Ghost Recon، بر روی تلاش برای بقا تمرکز دارد. ای موضوع تا حدودی به این دلیل است که در حالت تک نفره، نیروی Ghost شما به تنهایی در جزیره Auroa به دل دشمن نفوذ می‎کند؛ در این بازی شما مجموعه ای از هواپیما های بدون سرنشین را دراختیار دارید اما خبری از هم تیمی‎های AI (هوش مصنوعی) نیست. البته، مثل همیشه شما می‎توانید بصورت آنلاین و در مود co-op تیم تشکیل دهید و به همراه دوستانتان بازی کنید. هدف شما این است که به هر روشی به Cole Walker، مامور سابق Ghost نزدیک شوید و او را متوقف کنید. Jon Bernthal (بازیگر Punisher و The Walking Dead) نقش Cole Walker را در این بازی ایفا می‎کند. بازی Ghost Recon Breakpoint، در تاریخ ۴ اکتبر (۱۲ مهر) برای PS4 ،Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare:

تاریخ انتشار: ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ (۳ آبان ۹۸)

این بازی فقط یک بازسازی از عنوان ۲۰۰۷ این مجموعه نیست بلکه یک بازی کاملا از نو ساخته شده است. در Call of Duty: Modern Warfare شما شخصیت‎های آشنا مثل Captain Price را می‎بینید، اما آنها بخشی از یک کمپین داستانی کاملا جدید هستند که از نظر داستانی بصورت نزدیک به مودهای مولتی پلیر و co-op این بازی گره خورده است. صحبت از مولتی پلیر شد و خوب است به این اشاره کنم که در این بازی بطور ویژه بر روی تاکتیک تاکید شده؛ این بازی یک مود با عنوان Realism Mode دارد که در آن HUD (داده های کمکی بر روی تصویر) خاموش است. بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ ۲۵ اکتبر (۳ آبان) برای پلتفرم های PS4 ،PC و Xbox One عرضه خواهد شد.

بازی The Outer Words:

تاریخ انتشار: ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ (۳ آبان ۹۸)

بازی تیراندازی دیگر ماه اکتبر، یک عنوان RPG (نقش آفرینی) است. بازی The Outer Worlds توسط کمپانی Obsidian ساخته شده که این روزها با بازی Fallout: New Vegas  شناخته می‎شود. با وجود اینکه The Outer Worlds از تمام جنبه ها با “Fallout in space” مقایسه می‎شود؛ اما این بازی به شما اجازه می‎دهد که سیاره های مختلف که تحت تسلط سازمان‎های بزرگ قرار دارند را جستجو کنید و این وجه تمایز این بازی با مجموعه Fallout است. همچنین در این بازی یک سیستم آسیب (flaw system) وجود دارد که به کارکتر شما اجازه می‎دهد، در صورتی که بطور مداوم و به روش‎های مختلف آسیب می‎بیند، بتواند Perkها (قدرتها) خاصی را توسعه دهد.

بازی The Outer Worlds در تاریخ ۲۵ اکتبر (۳ آبان) برای پلتفرم های Xbox One ،PS4 و PC منتشر خواهد شد.

بازی Luigi’s Mansion 3:

تاریخ انتشار: ۳۱ اکتبر ۲۰۱۹ (۹ آبان ۹۸)

بازی Luigi’s Mansion 3 در روز هالووین منتشر خواهد شد، این بهترین زمان برای گشت و گذار در هتل Last Resort است که هر کدام از طبقه‎های روح زده آن، تِم منحصر به خود را دارد. شما می‎توانید این بازی را بصورت تک نفره (solo) انجام دهید و یا در مود co-op به همراه یکی از دوستان خود بازی کنید؛ نفر دوم یک نسخه ژلاتینی از Luigi به اسم Gooigi را کنترل می‎کند. این بازی همچنین مودهای مولتی پلیر رقابتی را شامل می‎شود، علاوه بر مود ScareScraper، که دوباره به این مجموعه بازگشته است، می‎توانید از مود جدید ScreamPark نیز لذت ببرید. این بازی در تاریخ ۳۱ اکتبر (۹ آبان) برای کنسول Nintendo Switch به بازار عرضه خواهد شد.

 

منبع: وبسایت Gamespot

نویسنده محمودرضا
منتشر شده
دسته بندی ها اخبار
Views 67

نظرات

بدون نظر ها

گذاشتن یک پاسخ

ورود به سایت

نام کاربری:

کلمه عبور:


جستجوی بازی

Members

Instagram