لیست بهترین بازی‎هایی که این هفته برای PS4 ،Xbox One ،Nintendo Switch و PC منتشر می‎شوند:

حریف را در بازی Mortal Kombat 11 تکه‎تکه کنید؛ و یا در بازی Days Gone مسیر خود را از بین دسته‎ی خشن زامبی‎ها باز کنید.

این هفته دو عنوان بسیار پرطرفدار به بازار عرضه خواهد شد؛ بازی Mortal Kombat 11 برای Switch ،Xbox One ،PS4 و PC، و همچنین بازی Days Gone به‎طور انحصاری برای PS4 منتشر می‎شود. در این هفته دو عنوان انحصاری شاد و جذاب BoxBoy + BoxGirl و SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech هم برای Nintendo Switch ارائه می‎شود. علاوه بر این‎ها، بازی Dragon’s Dogma: Dark Arisen نیز این هفته برای Switch عرضه خواهد شد.

بازی Mortal Kombat 11:

در واقع این بازی پرطرفدار نیاز به معرفی ندارد، اما آخرین عنوان مجموعه سریالی Mortal Kombat 11 چند حقه‎ی جدید در آستین دارد. تغییرات جدید عبارتند از: Fatal Blows (ضربات کشنده) که مشابه حمله‎های X-ray است و در هر مبارزه تنها یک مرتبه می‎توانید از این ضربات استفاده کنید، Krushing Blows (ضربات خرد کننده) که نسخه‎ی پر زرق‎وبرق special moves است و حرکات دفاعی Flawless Blocks که اگر با زمان‎بندی درست اجرا شود، گارد حریف در مقابل حمله بعدی کاملا باز می‎ماند. علاوه بر این‎ها بازی MK 11 با الهام گرفتن از Injustice 2، به بازیکن اجازه می‎دهد تا کارکترهای خود را با لباس‎ها و مجموعه حرکات خاص شخصی‎سازی کند. این بازی از روز ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت) برای Switch ،Xbox One ،PS4 و PC روانه بازار می‎شود.

بازی Dragon’s Dogma: Dark Arisen:

نسخه Dark Arisen از مجموعه Dragon’s Dogma در ژانر اکشن-RPG، روز ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت) برای Nintendo Switch منتشر خواهد شد. این عنوان پیش‎تر برای پلت‎فرم‎های Switch ،Xbox One ،PS4 ،Xbox 360 و PC عرضه شده بود. در این بازیِ نقش آفرینی، بازیکن‎ها ماموریت‎ها (quests) را انجام می‎دهند و با هیولاها مبارزه می‎کنند و هم‎زمان گروهی از پیروان با نام Pawns را متحد می‎کنند. گروه Pawns در مبارزه‎ها به بازیکن کمک می‎کنند و می‎شود آن‎ها را با بازیکن‎های آنلاین دیگر به اشتراک گذاشت.

بازی SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech:

مجموعه بازی SteamWorld در هر عنوان جدید خود ژانر متفاوتی را امتحان می‎کند؛ در بازی جدید این مجموعه با عنوان Hand of Gilgamech که ۱۵ آوریل (۲۶ فروردین) منتشر شد، ژانر نقش آفرینی-کارت محور (RPG-Card based) را ارائه شده است. در این بازی ۱۰۰ کارت متفاوت وجود دارد که بازیکن می‎تواند از بین آن‎ها مجموعه کارت منحصربه‎فرد خود را بچیند و تعداد زیادی استراتژی مختلف را باز کند. مجموعه‎ای بزرگ و گوناگون از ماموریت‎ها را می‎توانید در این بازی به انجام برسانید.

بازی Days Gone:

این عنوان انحصاری PS4 که طرفداران مدت زمان زیادی است چشم انتظارش هستند، بلاخره این ماه عرضه می‎شود. شخصیت اصلی بازی، Deacon St. John، سوار بر متور سیکلت‎اش در یک جهان-باز می‎گردد و با زامبی‎هایی که در این بازی “Freakers” خوانده می‎شوند، مبارزه می‎کند. در این بازی می‎توانید با مخفی‎کاری به گروه زامبی‎ها نزدیک شوید و با تله‎گذاری یا سلاح‎های شعله‎افکن ‎آن‎ها را نابود کنید؛ فقط باید مراقب باشید تا در تاریکی گرفتار Freakers نشوید. این بازی در تاریخ ۲۶ آوریل (۶ اردیبهشت) به‎طور انحصاری برا PS4 عرضه خواهد شد.

بازی BoxBoy + BoxGirl:

همان‎طور که از عنوان مشخص است، این یک بازی co-op (همکاری دونفره) از مجموعه بازی BoxBoy است؛ کارکترهای Qbby و Qucy شخصیت‎های این عنوان جدید هستند. شما می‎توانید به همراه یکی از دوستان خود و با استفاده از یک Joy-Con (کنترلر Switch)، پازل‎های این بازی ماجراجویی را حل کنید و یا در حالت duo هر دو کارکتر را به‎صورت تک‎نفره کنترل کنید. این عنوان همچنین یک مود اختصاصی و تک‎نفره دارد که بر کارکتر Qbby متمرکز است.

منبع: وبسایت GameSpot

نویسنده محمودرضا
منتشر شده
دسته بندی ها اخبار
Views 70

نظرات

بدون نظر ها

گذاشتن یک پاسخ

ورود به سایت

نام کاربری:

کلمه عبور:


Members

Instagram