لیست بهترین بازی‎هایی که این هفته برای PS4 ،Xbox One ،Nintendo Switch و PC منتشر می‎شوند:

در مطلب این هفته، به بازی Dauntless که قرار است در هفته جاری منتشر شود، می‎پردازیم. علاوه براین اگر از طرفدارهای کنسول Nintendo Switch و سری بازی‎های Resident Evil هستید؛ خبر خوب اینکه عنوان‎های Resident Evil HD ،Resident Evil 4 و Resident Evil 0 در هفته جاری برای این کنسول عرضه خواهد شد. همچنین عنوان خشنِ Observation در ژانر علمی-تخیلی و بازی استراتژی و تاریخیِ Total War: Three Kingdoms نیز در هفته پیش رو به بازار عرضه می‎شود. اگر به بازی‎های خانوادگی و دورهمی علاقه‎مند هستید، این هفته منتظر عنوانِ Team Sonic Racing باشید.

عنوان‎های Resident Evil 1/4/0:

یک مجموعه‎ی سه‎تایی بازی در ژانر وحشت این هفته برای کنسول Nintendo Switch به بازار عرضه خواهد شد. این سه عنوان Resident Evil، به صورت جداگانه بر روی Eshop (فروشگاه مجازی Nintendo) عرضه می‎شود؛ همچنین می‎توانید مجموعه کلکسیونی Resident Evil 0 و Resident Evil 1 را در قالب یک دیسک با عنوان Origins Collection خریداری کنید. در عنوان RE 1 ستاره‎های اصلی بازی، Chris Redfield و Jill Valentine در منطقه Spencer Mansion ایفای نقش می‎کنند. Rebecca Chambers و Billy Coen کارکترهای بازی RE 0 هستند که در یک تاسیسات رها شده اتفاق می‎افتد. همچنین در عنوان Resident Evil 4 نیز کارکتر اصلی بازی، Leon Kennedy، در اسپانیا به دنبال دختر رئیس جمهورد می‎گردد. این سه عنوان در تاریخ ۲۱ می ( ۳۱ اردیبهشت ) برای کنسول ‎Nintendo Switch به بازار عرضه خواهد شد.

بازی Team Sonic Racing:

همان‎طور که از عنوان مشخص است، بازی Team Sonic Racing درباره پیروزیِ گروهی است؛ بنابراین برای پیروز شدن در این بازی، لازم نیست که حتما به عنوان نفر اول مسابقه را به پایان برسانید. مودهای دیگری نیز در این بازی وجود دارد که در آن‎ها با زدن رکوردِ مسیر مسابقه و یا جمع آوری حلقه‎ها در مسیر، می‎توانید پیروز شوید. همچنین در این بازی می‎توانید ماشین مسابقه‎ای هرکدام از کارکترها را مطابق با سلیقه‎ی خود، شخصی سازی کنید. این عنوان جذاب در تاریخ ۲۱ می (۳۱ اردیبهشت) برای پلت‎فرم‎های PlayStation 4 ،Xbox One ،Nintendo Switch و PC به بازار عزضه خواهد شد.

بازی Dauntless:

در بازی Dauntless، شما به همراه دوستانتان، هیولاهای بزرگی به اسم Behemoths را از بین می‎برید؛ این عنوانِ رایگان از لحاظ گیم‎پلی شبیه به بازی Monster Hunter می‎باشد. در این بازی شما می‎توانید اسلحه خود را از بین مجموعه‎ای متنوع از سلاح‎های مختلف انتخاب کنید و با انواع و اقسام وسایل تزئینی و لباس‎ها، شکارچی منحصربه‎فرد خود را آرایش کنید. نسخه بتا بازی Dauntless، در تاریخ ۲۱ می (۳۱ اردیبهشت) برای پلت‎فرم‎های Xbox One ،PlayStation 4 و PC به صورت کامل منتشر می‎شود. نسخه موبایل و Nintendo Switch این بازی نیز در آینده منتشر خواهد شد.

بازی Observation:

لوکیشن بازی Observation یک ایستگاه فضایی است که اتفاق نامشخصی در آن رخ داده؛ کارکتر بازی، Dr. Emma Fisher، ماموریت دارد تا مشخص کند که چه اتفاقی در این ایستگاه فضایی افتاده است. شما در این بازی کارکتر Emma را کنترل نمی‎کنید و در نقش SAM، هوش مصنوعی (AI) ایستگاه فضایی بازی می‎کنید. شما با استفاده از مجموعه‎ ابزارهای متنوع راهروهای این ایستگاه را بررسی می‎کنید و باید درب‎های مختلف را باز کنید و دکتر را در اطراف ایستگاه راهنمایی نمایید. این بازی در تاریخ ۲۱ می (۳۱ اردیبهشت) برای PlayStation 4 و PC عرضه خواهد شد.

بازی Total War: Three Kingdoms:

این بازی استراتژیکِ با سابقه و قدیمی برای اولین بار به چین رفته است؛ جایی که ۱۲ فرقه‎ی مختلف برای تحت کنترل گرفتن این سرزمین مبارزه می‎کنند. در این بازی زمانی پیروز می‎شوید که یک شهر را فتح کنید و یا ژنرال‎های حریف را سلاخی کنید. البته پیروزی در این بازی به همین راحتی نیست؛ چراکه ژنرال‎هایی که انتخاب می‎کنید، محدودیت‎های خاصی در آموزش سربازها دارند. این بازی در تاریخ ۲۴ می (۳ خرداد) برای PC عرضه خواهد شد.

منبع: وبسایت GameSpot

نویسنده محمودرضا
منتشر شده
دسته بندی ها اخبار
Views 95

نظرات

بدون نظر ها

گذاشتن یک پاسخ

ورود به سایت

نام کاربری:

کلمه عبور:


Members

Instagram