کارگردان بازی The Last Of Us 2، در جریان یک نامه به طرفداران، تاریخ دقیق انتشار این بازی را اعلام کرد:

کمپانی‎های Naughty Dog و Sony اخیرا تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part 2 را پس از مدتها انتظار اعلام کردند. اما چند هفته پس از اعلام تاریخ انتشار، دو کمپانی به این نتیجه رسیدند که ماه فوریه ۲۰۲۰ برای عرضه ای بازی بسیار نزدیک است؛ پس از آن Naughty Dog و Sony اعلام کردند که عرضه قسمت دوم این شاهکار که برای PS3 ساخته شده بود، تا بهار ۲۰۲۰ به تعویق افتاده است.

اما Neil Druckmann، کارگردان بازی در نامه ای به طرفداران بازی The Last of Us Part 2، تاریخ ۲۹ می ۲۰۲۰ (۹ خرداد ۹۹) را برای این بازی تایید کرد؛ بنابراین انتشار این بازی ۳ ماه به تعویق افتاده است. این خبر غیر منتظره بود، چراکه تاریخ انتشار بازی پس از مدتها انتظار، کمتر از یک ماه پیش اعلام شد و این تاریخ برای ۲۱ فوریه ۲۰۲۰ مشخص شده بود. به هرحال که کسی انتظار این تاخیر سه ماهه را نداشت.

نامه کارگردان بازی به علاقه مندان:

کارگردان بازی Neil Druckmann، در نامه خود به علاقه مندان بازی، به این موضوع اشاره کرده است: «می دانم که کمتر از یک ماه پیش بود که به رسانه ها اجازه داده شد که بیش از ۲ ساعت از عنوان را بازی کنند و در کنار آن، تریلر داستان بازی منتشر و تاریخ انتشار آن مشخص شد و با این کار هیاهویی به وجود آمد. بازخورد مثبتی که از سوی جامعه طرفداران بازی دریافت کردیم، بسیار غافلگیرکننده بود. در حال حاضر می‎شود انرژی را در بین اعضای تیم سازنده بازی دید. پس از چندین سال که تلاش زیادی برای ساخت این بازی صورت گرفته، دیدن اعتباری که مخاطبان به این بازی می‎دهند، بسیار امید بخش است.

«با این وجود، در طول چند هفته گذشته، زمانیکه بخش‎های مختلف بازی را نهایی می‎کردیم، متوجه شدیم که زمان کمی برای رساندن بازی به سطحی درخور کمپانی Naughty Dog داریم. در این شرایط، ما دو گزینه در مقابل خود داشتیم: بازی را با سطح کیفیِ پایین تری عرضه کنیم و یا زمان بیشتری برای انتشار بازی در نظر بگیریم. ما گزینه دوم را انتخاب کردیم؛ و این تاریخ انتشار جدید به ما این فرصت را می‎دهد بدون وارد کردن استرس به اعضای تیم، بازی را به سطح کیفی مورد انتظار خود برسانیم.»

«از آنجا که مجبور نشدیم سطح کیفی بازی را کاهش دهیم، خیال تیم سازنده بازی راحت شد؛ ولی بخاطر اینکه نتوانستیم از تاخیر در انتشار بازی اجتناب کنیم، ناراحت هستیم. امیدوار بودیم که می‎توانستیم مدت زمان مورد نیاز برای پروسه نهایی کردن بازی را به درستی پیش بینی کنیم، ولی اما اندازه و وسعت این بازی ما را گمراه کرد. ما از اینکه طرفداران خود را ناامید کنیم متنفریم و از این بابت عذرخواهی می‎کنیم.»

عذرخواهی و قدردانی Druckmann از مخاطب‎ها:

«امیدوارم علاقه مندان این بازی، درک کنند که این تاخیر به این علت است که The Last of Us Part 2 به سطحِ بلند پروازیِ جمعی ما برسد و اینکه ما به بالاترین سطح کیفی در مورد این بازی پایبند هستیم. ما میدانیم که این چند ماه اضافه به انتظار طولانی و مشقت باری که همه ما تجربه کرده ایم، افزوده است. ما بابت بردباری و حمایت ادامه دار شما، بسیار قدردانیم. در ماه می بعدی، دوباره میتوانید در در بازی The Last of Us Part 2 به Ellie ملحق شوید.»

اعلام تاریخ انتشار و جشن‎های روز رونمایی، با جزئیات زیادی همراه بود، در مورد برخی از این جزئیات، پیش از این خبر رسانی شده است. اما در میان این اخبار، مشخص شد که بازی The Last of Us Part 2، مود مولتی پلیر ندارد؛ با این وجود Naughty Dog اعلام کرد که یک تجربه آنلاین مجزا برای این بازی در دست تولید است.

منبع: وبسایت Gamespot

نویسنده محمودرضا
منتشر شده
دسته بندی ها اخبار
Views 16

نظرات

بدون نظر ها

گذاشتن یک پاسخ

ورود به سایت

نام کاربری:

کلمه عبور:


جستجوی بازی

Members

Instagram