تاریخ دقیق انتشار بازی های ماه نوامبر ۲۰۱۹ برای پلتفرم های Switch ،Xbox One ،PS4 و PC:

بطور معمول، ماه نوامبر زمانی است که تعدادی از بزرگترین عنوان های سال به بازار عرضه می‎شوند؛ نوامبر ۲۰۱۹ نیز با مجموعه بی نظیری از بازی‎ها، از این قاعده همیشگی، پیروی می‎کند. پیش از اینکه پرونده سال ۲۰۱۹ در ماه دسامبر بسته شود؛  عنوان های بزرگی نظیر Pokemon Sword and Shield، بازی Star Wars Jedi: Fallen Order ساخته کمپانی Respawn Entertainment و بازی Death Stranding، جدیدترین بازی ساخته شده توسط Hideo Kojima، در ماه نوامبر به بازار عرضه خواهند شد.

علاوه بر این عناوین، کمپانی Rockstar، نسخه PC بسیار مورد انتظار بازی Red Dead Redemption 2 را در ماه نوامبر منتشر می‎کند. کمپانی Rockstar در ماه اکتبر اعلام کرد که این بازی وسترنِ جهان-باز، ابتدا بر روی Rockstar Games Client ارائه خواهد شد و پس از آن در فروشگاه Epic و در نهایت بر روی فروشگاه Steam عرضه می‎شود. در کنار عنوان هایی که در بالا اشاره شد، بازی Shenmue 3 که برای مدت طولانی در مرحله تولید قرار داشت، سرانجام در تاریخ ۱۹ نوامبر (۲۸ آبان) برای پلتفرم های Xbox One ،PS4 و PC منتشر خواهد شد. همچنین یک مجموعه ای از بازی های مستقل و AA در ماه نوامبر، برای کنسول Nintendo Switch عرضه می‌‎شوند؛ این مجموعه عنوان هایی نظیر Mario & Sonic و انتشار مجدد Layton’s Mystery Journey را شامل می‎شود.

به نظر می‎رسد که نوامبر ۲۰۱۹، ماه قابل توجه ای برای صنعت بازی است. بنابراین برای راحتی شما، ما جزئیاتی درباره عنوان های برجسته ماه نوامبر را در این مطلب جمع آوری کرده ایم؛ در پایان مطلب نیز می‎توانید جدول زمانبندی انتشار بازی های ماه نوامبر را مطالعه کنید.

بازی Red Dead Redemption 2 (نسخه PC):

تاریخ انتشار: ۵ نوامبر ۲۰۱۹ (۱۴ آبان ۹۸)

بازی Red Dead Redemption 2 که از طرف وبسایت Gamespot به عنوان بازیِ سال ۲۰۱۸ معرفی شد، همه ما را با میزان گستردگی فعل و انفعالات در داخل حیات وحش و شهرهای Saint-Denis و Valentine، تحت تاثیر خود قرار داد. این بازی یک دنباله بسیار رضایت بخش برای عنوان قبلی این مجموعه بود که مکانها و شخصیتهای جدید را معرفی کرد؛ بازگشت شخصیتهای عنوان قبلی در این بازی و به نمایش گذاشتن داستانهای تلخ و عاطفی که آنها در دوران جوانی از سر گذرانده اند، باعث شد که از سمت مخاطبان مورد تقدیر قرار بگیرد. انتشار نسخه PC این بازی، بدون شک دلیل خوبی است که دوباره این عنوان را بازی کنید، خصوصا که این نسخه دارای وضوح تصویر بالاتر و frame-rate ارتقاء یافته است. این بازی در تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۱۹ (۱۴ آبان ۹۸) برای PC عرضه خواهد شد.

بازی Death Stranding:

تاریخ انتشار: ۸ نوامبر ۲۰۱۹ (۱۷ آبان ۹۸)

بعد از جدایی Hideo Kojima سازنده بازی Metal Gear از کمپانی Konami، طرفدارها با نگرانی منتظر بودند تا بازی بزرگ بعدی Kojima را ببینند. در بازی Death Stranding شما کارکتر Sam ‘Porter’ Bridges را کنترل می‎کنید که Norman Reedus نقش آن را ایفا می‎کند؛ Sam در تلاش است تا در بقایای آمریکای شمالی، پس از یک اتفاق فاجعه آمیز که جمعیت ساکن را از این منطقه پاک کرده و محیط را برای همیشه تغییر داده است، زنده بماند. با توجه به اطلاعاتی که از این بازی در جریان رویدادهای TGS و Gamescom بدست آمده، بازی Death Stranding یک بازی جهان-باز (Open-World) با رویکردی عجیب و غریب است و بر روی ارتباط برقرار کردن با معدود انسان های باقی مانده بر روی زمین و همچنین دیگر بازیکن های آنلاین، تمرکز دارد. همه ی ما بسیار هیجان داریم تا ببینیم این بازی چگونه از آب درآمده و بدون شک این بازی به گونه ای ساخته شده که تنها در توان Hideo Kojima است. این عنوان در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۱۹ (۱۷ آبان ۹۸) و بصورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد.

بازی Pokemon Sword and Shield:

تاریخ انتشار: ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ (۲۴ آبان ۹۸)

مجموعه سریالی Pokemon، یکی از استوارترین عنوانهای محبوب کمپانی Nintendo است که هر سال به میزان محبوبیت آن افزوده می‎شود. این بازی در یک مکان جدید به اسم Galar – که شبیه سازیِ مناطق روستایی بریتانیا است – اتفاق می افتد. در Sword and Shield، شما در نقش یک مربی جدید Pokemon بازی می‎کنید و باید از خانه بیرون بروید تا همه Pokemonها را پیدا کنید و بگیرید. تفاوتی که این عنوان با عنوان های قبلی این مجموعه دارد، این است که محیط پیرامونی بازی گسترده و باز است و Sword and Shield از حالت “پیشرف خطی” (linear progression) موجود در عنوان های گذشته مجموعه Pokemon، فاصله گرفته است. مربی های منطقه Galar، در این مسیر جدیدِ کاوش، که گاهی مبارزه های غیر منتظره و Pokemonهای بیش از حد قدرتمند را در سر راهشان قرار می‎دهد، می‎توانند توانایی هایی تکاملی را در مجموعه Pokemonهای خود فعال کنند، که این موجودات کوچک را به نسخه ای غول پیکر از خودشان تبدیل می‎کند. این بازی در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ (۲۴ آبان ۹۸) و بصورت انحصاری برای کنسول Nintendo Switch به بازار عرضه خواهد شد.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order:

تاریخ انتشار: ۱۱ نوامبر ۲۰۱۹ (۲۰ آبان ۹۸)

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order عنوان جدید مجموعه Star Wars است که به زودی توسط کمپانی EA منتشر خواهد شد. این عنوان از مبارزه های مولتی پلیر آنلاین فاصله گرفته و بصورت یک ماجراجویی داستان محور، شبیه به بازی های God of War و مجموعه Uncharted، در آمده است. این بازی که توسط کمپانی  Respawn Entertainment ساخته شده، اولین بازی مجموعه Star Wars به سبک metroidvania (یک زیرمجموعه از ژانر بازی های ماجراجویی-اکشن) است و به شما اختیار بیشتری در زمینه کنترل Cal Kestis که یک Jedi آموزش دیده در محفل Jedi ها است، برای انتخاب مسیرش می‎دهد. علاوه بر امکان سفر به سیاره های Zepho و Kasyykk و مبارزه در مقابل دشمن ها به روش بازی Sekiro، در این بازی شما می‎توانید سیاره هایی نظیر Dathomir را کاوش کنید که پیش از این مشخص شده که چالش بزرگی خواهد بود. این بازی در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۱۹ (۲۰ آبان ۹۸) برای پلتفرم های Xbox One ،PS4 و PC عرضه خواهد شد.

جدول زمانبندی کامل بازی های ماه نوامبر:

عنوان بازیتاریخ انتشارپلتفرم
Just Dance 2020۵ نوامبر (۱۴ آبان)PC, PS4, Xbox One, Switch
Mario & Sonic at the Olympic Games: Tokyo 2020۵ نوامبر (۱۴ آبان)Switch
Red Dead Redemption 2۵ نوامبر (۱۴ آبان)PC
Planet Zoo۵ نوامبر (۱۴ آبان)PC
Layton’s Mystery Journey: Katrielle and the Millionaire’s Conspiracy – Deluxe Edition۸ نوامبر (۱۷ آبان)Switch
Need For Speed Heat۸ نوامبر (۱۷ آبان)PC, PS4, Xbox One
New Super Lucky’s Tale۸ نوامبر (۱۷ آبان)Switch
Romancing SaGa 3۱۱ نوامبر (۲۰ آبان)PC, PS4, Xbox One, Switch, iOS
Age of Empires II: Definitive Edition۱۴ نوامبر (۲۳ آبان)PC
Pokemon Sword / Shield۱۵ نوامبر (۲۴ آبان)Switch
Star Wars Jedi: Fallen Order۱۵ نوامبر (۲۴ آبان)PC, PS4, Xbox One
Tokyo Ghoul: re Call to Exist۱۵ نوامبر (۲۴ آبان)PC, PS4
Shenmue III۱۹ نوامبر (۲۸ آبان)PC, PS4, Xbox One
Sniper: Ghost Warrior Contracts۲۲ نوامبر (۱ آذر)PC, PS4, Xbox One

منبع: وبسایت Gamespot

نویسنده محمودرضا
منتشر شده
دسته بندی ها اخبار
Views 17

نظرات

بدون نظر ها

گذاشتن یک پاسخ

ورود به سایت

نام کاربری:

کلمه عبور:


جستجوی بازی

Members

Instagram