بازی‎های رایگان سرویس Xbox Live Gold برای ماه آگوست ۲۰۱۹:

شروع ماه جدید میلادی به معنی بازی‎های جدید رایگان برای کاربران سرویس Xbox Live Gold است. کاربران این سرویس، مطابق معمول هر ماه به دو عنوان برای Xbox One و دو عنوان برای Xbox 360 (که از طریق قابلیت تطبیق پذیری معکوس قابل اجرا بر روی Xbox One هستند) دسترسی خواهند داشت. لیست بازی‎های معرفی شده برای ماه آگوست ۲۰۱۹، شامل عنوان‎های پر قدرت و محبوبی است.

بازی Gears of War 4:

اولین عنوان رایگانی که از تاریخ ۱ آگوست (۱۰ مرداد) در دسترس قرار خواهد گرفت، بازی Gears of War 4 است. این عنوان در ژانر تیراندازی سوم شخص، دارای یک کمپین داستانی است که دو حالت دو نفره (co-op) آنلاین و شبکه محلی (local) را شامل می‎شود. اگر به عنوان بعدی این مجموعه، یعنی Gears 5 که در تاریخ ۱۰ سپتامبر (۱۹ شهریور) منتشر خواهد شد، علاقه مندید؛ زمان مناسبی است که عنوان Gears of War 4 را بازی کنید. Kait Diaz، شخصیت اصلی بازی Gears 5، اولین بار در عنوان Gears of War 4 معرفی شد. علاوه بر این‎ها، شما می‎توانید این عنوان را بر روی Xbox One و PC بازی کنید.

بازی Torchlight:

در نیمه نخست ماه آگوست، کاربران سرویس Xbox Live Gold می‎توانند بصورت رایگان به یک بازی hack-and-slash به نام Torchlight نیز دسترسی داشته باشند. این بازی که توسط سازنده‎ی بازی‎های Diablo و Fate ساخته شده است در شهری به نام Torchlight اتفاق می‎افتد و شما کنترل قهرمانِ تنهایی را در دست دارید که سیاه چال‎هایی که بصورت تصادفی ایجاد شده‎اند را جستجو می‎کند، با هیولاها می‎جنگد و غنیمت جمع آوری می‎کند و ماموریت‎های مختلفی را به انجام می‎رساند.

عنوان‎های دیگر این ماه:

در نیمه دوم این ماه و از تاریخ ۱۶ آگوست (۲۵ مرداد) دو عنوان Forza Motorsport 6 و Castlevania: Lords of Shadow در دسترس خواهند بود. بازی مسابقه‎ای Forza Motorsport 6 برای مدت یک ماه کامل، تا تاریخ ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور)، برای کنسول Xbox One رایگان خواهد بود. این عنوان ویژگی‎هایی نظیر مسابقه‎هایی با ۲۴ راننده، ۲۷ مسیر مسابقه کامل، یک مود داستانی جدید، مسابقه در شب و المان‎های تاثیرگذار آب و هوایی مثل باران را در بر می‎گیرد.

عنوان Castlevania: Lords of Shadow که در نیمه دوم ماه و به مدت ۱۵ روز در دسترس خواهد بود، اولین بار در سال ۲۰۱۰ و به عنوان یک بازسازی از مجموعه بازی Castlevania برای کنسول Xbox تولید شده است. این بازی سه بعدی-ماجراجویی داستان Gabriel Belmont را در مسیر ماموریت احیا کردن همسرش و از بین بردن موجودات شیطانی به نام Lords of Shadow دنبال می‎کند.

تاریخ در دسترس قرار گرفتن بازی‎های طلایی Xbox Live در ماه آگوست:

  • Gears of War 4 – از تاریخ ۱ تا ۳۱ آگوست (۱۰ مرداد تا ۹ شهریور) برای پلت‎فرم‎های Xbox One و PC
  • Torchlight – از تاریخ ۱ تا ۱۵ آگوست (۱۰ تا ۲۴ مرداد) برای کنسول Xbox 360 (با استفاده از سیستم تطبیق پذیری معکوس بر روی Xbox One قابل اجرا است)
  • Forza Motorsport 6 – از تاریخ ۱۶ آگوست تا ۱۵ سپتامبر (۲۵ مرداد تا ۲۴ شهریور) برای کنسول Xbox One
  • Castlevania: Lords of Shadow – از تاریخ ۱۶ تا ۳۱ آگوست (۲۵ مرداد تا ۹ شهریور) برای کنسول Xbox 360 (با استفاده از سیستم تطبیق پذیری معکوس بر روی Xbox One قابل اجرا است)

 

منبع: وبسایت Gamespot

نویسنده محمودرضا
منتشر شده
دسته بندی ها اخبار
Views 127

نظرات

بدون نظر ها

گذاشتن یک پاسخ

ورود به سایت

نام کاربری:

کلمه عبور:


جستجوی بازی

Members

Instagram