رزومه آنلاین یکی از طراحان سابق کمپانی Rockstar، خبر از تولید Grand Theft Auto 6 می‎دهد:

زمان زیادی از انتشار GTA V می‎گذرد و هنوز خبری از عنوان بعدی مجموعه سریالی Grand Theft Auto در دست نیست. با وجود اینکه تا امروز اطلاعاتی رسمی در مورد بازی بعدی این مجموعه اعلام نشده، خبرهایی منتشر شده که نشان می‎دهد عنوان GTA 6 در مرحله تولید قرار دارد.

اخیرا یکی از اعضای فروم GTA به نام  ApolloThunder کشف کرده، Bibin Michael که از دسامبر ۲۰۱۷ تا آوریل ۲۰۱۸ به عنوان طراح تصاویر سه بعدی (۳D Game Artist) در کمپانی Rockstar مشغول به کار بوده، در رزومه آنلاین خود نوشته که در زمان همکاری با این شرکت برای بازی‎های Grand Theft Auto Online و بازی Grand Theft Auto 6 که قرار است در آینده منتشر شود، طراحی‎ مفهومی خودرو براساس مدل‎های واقعی انجام داده است. تصویر رزومه کاری Michael را می‎توانید در زیر مشاهده کنید.

همچنین این هنرمند به طریقی در پروژه Red Dead Redemption 2 نیز با Rockstar همکاری داشته، چراکه نام Bibin Michael در “صفحه‎ی تشکر” (Thank You page) در وبسایت رسمی این بازی وجود دارد؛ این موضوع نشان می‎دهد که او واقعا درگذشته کارمند کمپانی Rockstar بوده و اطلاعات رزومه کاریش به احتمال زیاد قابل اعتماد است.

اما بازی Red Dead Redemption 2 که در بالا به آن اشاره شد، آخرین بازی منتشر شده توسط کمپانی Rockstar Games است. این عنوان یکی از بهترین بازی‎های جهان-باز (Open-world) تاریخ است که بازیکن در آن می‎تواند زندگی تبهکاری را به‎طور کامل تجربه کند.

 

منبع: وبسایت WCCFtech

نویسنده محمودرضا
منتشر شده
دسته بندی ها اخبار
Views 68

نظرات

بدون نظر ها

گذاشتن یک پاسخ

ورود به سایت

نام کاربری:

کلمه عبور:


Members

Instagram