پلتفرم Google Stadid به زودی فعالیت خود را آغاز می‎کند:

تاریخ رسمی عرضه پلتفرم Google Stadia مشخص شد. در جریان رویداد عرضه گوشی تلفن همراه Google Pixel 4، کمپانی Google اعلام کرد که نسخه موسس (Founder’s Edition) این سرویس از تاریخ ۱۹ نوامبر (۲۸ آبان ۹۸) عرضه خواهد شد.

همانطور که از پیش اعلام شده بود، در سال جاری، استفاده از این سرویس در انحصار افرادی خواهد بود که Founder’s Edition آن را خریداری کنند. این بسته ۱۳۰ دلاری شامل یک کنترلر نسخه محدود (limited-edition) به رنگ آبی شبگون (night blue)، یک Chromecast Ultra (تجهیزات پخش زنده/Streaming)، سه ماه حق اشتراک در سرویس Google Stadia Pro، دسترسی زودهنگام به Stadia name و یک Buddy Pass سه ماهه ی دسترسی به Google Stadia Pro برای یکی از دوستانتان می شود.

زمانیکه سرویس کامل Google Stadia در سال ۲۰۲۰ عرضه شود، شما می توانید بدون خرید بسته همراه (bundle) و با استفاده از هر وسیله ای که این سرویس را پشتیبانی می‎کند، بازی کنید. بخشی از هدف کمپانی Google از راه اندازی این سرویس، در دسترس قرار گرفتن بازی برای همه افراد است؛ این کمپانی قصد دارد که محدودیت نیاز به سخت افزار قوی مانند PC و کنسول های گیمینگ برای بازی کردن را حذف کند.

اخیرا کمپانی Rockstar اعلام کرد که بازی Red Dead Redemption 2 به زودی برای پلتفرم های PC و Google Stadia عرضه خواهد شد. اما گیمرها نسبت به سرویس Streaming این بازی با توجه به موانع فنی نظیر محدودیتهای داده و محدودیت پهنای باند اینترنت، به دید تردید نگاه میکنند.

 

منبع: وبسایت Gamespot

نویسنده محمودرضا
منتشر شده
دسته بندی ها اخبار
Views 17

نظرات

بدون نظر ها

گذاشتن یک پاسخ

ورود به سایت

نام کاربری:

کلمه عبور:


جستجوی بازی

Members

Instagram