بازی جدید مجموعه Ghost Recon با عنوان Breakpoint، امسال برای PS4 ،Xbox One و PC عرضه خواهد شد:

بر اساس خبری که اوایل هفته گذشته به رسانه‎ها درز کرده بود، بازی جدیدِ مجموعه Ghost Recon قرار است امسال به بازار عرضه شود. کمپانی Ubisoft به‎طور رسمی و در جریان یک پخش زنده آنلاین، انتشار این بازی جدید را تایید کرد. عنوان Ghost Recon Breakpoint، پاییز امسال برای کنسول‎های PlayStation 4 و Xbox One و به صورت انحصاری در فروشگاه Epic برای PC عرضه خواهد شد. عنوان جدید، یک بازی جهان-باز در ژانر تیراندازی است و تغییرات قابل توجه‎ای را در این مجموعه‎ی سریالیِ تیراندازی تاکتیکی ایجاد کرده است.

داستان عنوان قبلی این مجموعه، Ghost Recon Wildlands، در کشور بولیوی اتفاق می‎افتد؛ درحالیکه جهانِ بازی Breakpoint، یک مجمع‎الجزایر تخیلی به نام Auroa در اقیانوس آرام است که کشور نیوزلند را یادآوری می‎کند. مجمع‎الجزایر Auroa خانه‎ی یک شرکت متخصص در تکنولوژی پهپادهای دارای هوش مصنوعی، به نام Skell Technology است؛ وقتی ارتباط با این شرکت قطع می‎شود، شما برای تحقیق و بررسی به این منطقه اعزام می‎شوید. شما در نقش یک شکارچی به Auroa می‎روید، اما زمانیکه به این منطقه رسیدید متوجه می‎شوید که خود طعمه‎ی شکار هستید. به نظر می‎رسد که این بازی به وضوح پس زمینه‎ی سیاسی دارد؛ با این حال کمپانی Ubisoft بر غیر سیاسی بودن این عنوان، اصرار می‎کند.

گیم‎پلی و داستان بازی Ghost Recon Berakpoint:

در جریان بازی شما با یک گروه شبه نظامی به نام Wolves (گرگ‎ها) مواجه می‎شوید؛ به گفته Ubisoft، افراد این گروه در میدان نبرد، درست به اندازه‎ی اعضای گروه Ghosts (روح‎ها) ماهر هستند. با توجه به این موضوع، بازی بر روی “مخفی کاری” (Stealth) تمرکز بیشتری دارد. در بازی شما می‎توانید هواپیماهای بدون سرنشین را به خدمت بگیرید و جنازه افرادی که می‎کُشید را پنهان کنید. همچنین می‎توانید در میان شاخ و برگ‎ها بخزید و برای استتار، خودتان را با گِل بپوشانید. گیم‎پلی بازی شامل مهارت‎‎های نجات نیز می‎شود؛ اگر در جریان بازی زخمی شوید، لازم است که جراحت‎ها را درمان کنید و همچنین سلاح‎هایتان به تعمیر و نگهداری نیاز دارند.

رهبری دسته گرگ‎ها (Wolves) را Cole D. Walker بر عهده دارد؛ Jon Bernthal (بازیگر فیلم Fury و سریال The Walking Dead) نقش این کارکتر را ایفا می‎کند. بازیکن‎های Wildlands، با کارکتر Walker که یکی از افراد سابق گروه Ghosts بوده، در Operation Oracle – بسته آپدیت اخیر این بازی- آشنا شده‎اند؛ کمپانی Ubisoft، آپدیت Operation Oracle را به عنوان پیش درآمدِ بازی Ghost Recon Breakpoint معرفی می‎کند.

برخلاف عنوان قبلی این مجموعه؛ Perkها، توانایی‎ها و سلاح‎هایی که در بازی Breakpoint می‎توانید استفاده کنید، با توجه به انواع کارکترهای از پیش تعریف شده، دسته بندی شده‎اند. کمپانی Ubisoft اعلام کرده که در آغاز چهار کلاسِ کارکتر متمایز وجود دارد و به مرور در ماه‎های بعد از انتشار، تعداد این دسته بندی‎ها افزایش خواهد یافت. همچنین Ubisoft تایید کرده که بازی، مودهای Co-Op، تک نفره و PvP (انسان در مقابل انسان) را در زمان انتشار شامل می‎شود و قابلیت جابجایی “میزان پیشرفت بازیکن” بین این مودها وجود دارد.

تاریخ انتشار:

بازی Ghost Recon Breakpoint در تاریخ ۴ اکتبر (۱۲ مهر) برای پلت‎فرم‎های PlayStation 4 ،Xbox One و PC به بازار عرضه خواهد شد. بازیکن‎هایی که این عنوان را پیش خرید کنند، به نسخه تستِ Beta این بازی پیش از انتشار دسترسی خواهند داشت. وبسایت GameSpot در یک رویداد، نسخه دموی Ghost Recon Breakpoint را امتحان کرده است و این بازی را این‎گونه توصیف کرده است: «این بازی هم‎زمان امیدوار کننده و نگران کننده است.»

منبع: وبسایت GameSpot

نویسنده محمودرضا
منتشر شده
دسته بندی ها اخبار
Views 86

نظرات

بدون نظر ها

گذاشتن یک پاسخ

ورود به سایت

نام کاربری:

کلمه عبور:


Members

Instagram