تریلر عرضه‎ی بازی Gears 5 جزئیات جدیدی در مورد بازی را به تصویر کشیده است:

بازی Gears 5 در تاریخ ۹ سپتامبر ( ۱۸ شهریور ) به بازار عرضه خواهد شد، اما کاربران Xbox Game Pass Ultimate از فردا می‎توانند این عنوان را بازی کنند. این بدین معناست که امروز، روز انتشار تریلر عرضه‎ی بازی Gears 5 است و این تریلر سرشار از صحنه‎های اکشن و جزئیاتی درباره بازی است.

در این تریلر علاوه بر شخصیت‎های Dave Batista و T-800 که بصورت مختصر به آن‎ها پرداخته شده است، شخصیت Linda Hamilton که در مجموعه‎ی Terminator نقش Sarah Connor را ایفا کرده و Spartan های بازی Halo Reach را می‎بینیم که به این نبرد پیوسته‎اند.

شخصیت‎هایی که از عنوان‎های قبلی Gears of War در بازی Gears 5 بازگشته‎اند، Clayton Carmine (بزرگترین برادر خانواده Carmine) و بازیکن سابق Trashball و شخصیت مورد علاقه‎ی همه،  Augustus “Cole Train” Cole هستند.

در این تریلر همچنین یکی از غول‎های آخر مرحله که یک کرم غول پیکر است به چشم می‎خورد و فردی را می‎بینید که با استفاده از یک chaingun درحال هم زدن جمجمه‎ی یکی از آدم بدها است! علاوه بر این‎ها یک جنگ تمام عیار بین یک kaiju غول پیکر (موجودی شبیه به دایناسور) و یک ربات مکانیکی در این تریلر به تصویر کشیده شده است. در واقع اگر علاقه دارید که جثه‎ی بزرگی داشته باشید و به چیزهای مختلف تیراندازی کنید، بازی Gears 5 به درد شما ‎می‎خورد. می‎توانید تریلر عرضه‎ی بازی Gears 5 را در زیر تماشا کنید.

 

منبع: وبسایت PCGamer

 

 

نویسنده محمودرضا
منتشر شده
دسته بندی ها اخبار
Views 45

نظرات

بدون نظر ها

گذاشتن یک پاسخ

ورود به سایت

نام کاربری:

کلمه عبور:


جستجوی بازی

Members

Instagram