دو عنوان For Honer و Alan Wake از ۲ آگوست بصورت رایگان بر روی فروشگاه Epic در دسترس قرار گرفته است:

یک هفته جدید شروع شده و فروشگاه Epic دو عنوان رایگان دیگر برای مخاطبان خود درنظر گرفته است؛ بازی مرموز و وحشتناک Alan Wake و بازی اکشن و مبارزه‎ای For Honor، دو عنوان رایگانی هستند که این هفته بر روی فروشگاه Epic در دسترس قرار گرفته‎اند. الان ۸ ماه است که فروشگاه Epic هر هفته یکبار و بصورت مرتب، بازی‎های رایگان در اختیار مخاطبان خود قرار می‎دهد و اخیرا این روند تغییراتی جزئی داشته است. عنوان رایگان این فروشگاه که معمولا پنج‎شنبه‎ها ارائه می‎شد، این هفته از روز جمعه در دسترس قرار گرفته است. تغییر دیگری که اتفاق افتاده این است که فروشگاه Epic از هفته گذشته در عوض یک عنوان رایگان، دو بازی رایگان به مخاطبان ارائه می‎کند.

کمپانی در مورد این موضوع چنین توضیح می‎دهد: در هفته‎هایی که یک بازی با رده بندی سنی M و یا PEGI-18 ارائه می‎شود و ممکن است دسترسی به این عنوان‎ها از طریق “قفل والدین” (Parental Lock) برای مخاطبان نوجوان محدود شده باشد؛ فروشگاه یک عنوان قابل دسترس رایگان برای بازیکن‎های جوان‎تر ارائه خواهد کرد. این هفته بازی For Honor با رده بندی سنی M در فروشگاه Epic رایگان است، بنابراین بازی Alan wake نیز به همراه این عنوان و بصورت رایگان ارائه می‎شود.

بازی Alan Wake:

بازی Alan Wake یک عنوان اکشن-ماجراجویی است که محیطی رمزآلود و ترسناک دارد. داستانِ بازی شخصیت Alan wake، نویسنده کتاب‎های پر فروش را که همسرش در جریان تعطیلات در Pacific Northwest ناپدید شده است، دنبال می‎کند؛ حوادث داستان از زمانی شروع می‎شود که Alan Wake صفحاتی از یک رمان وحشتناک را میابد که نوشتن آن‎ها را به خاطر نمی‎آورد.

منتقد بازی Tom McShea به بازی Alan Wake نمره ۸.۵ از ۱۰ داده و در وبسایت Gamespot چنین نوشته است: « اتمُسفر پر اضطراب که بر سرتاسر این محیط وحشی نفوذ کرده، نمی‎گذارد خطراتی که در کمین نشسته‎اند را فراموش کنید؛ اما احساس ترسی که به بخش‎های اولیه داستان معنا می‎بخشد، به مرور و با سفر به اعماق این بازی ماجراجوییِ عبوس از بین می‎رود. این بازی عناصر غافل گیر کننده زیادی ندارد که بخواهد تمام مدت شما را در فضای استرس و هیجان نگاه دارد، اما خط داستانی به اندازه‎ای اقوا کننده و نبردها به قدری آشفته و آتشین است که شما را تا پایان این بازی هیجان انگیز در خود غرق می‎کند.»

بازی For Honor:

عنوان رایگان دیگر فروشگاه Epic برای این هفته، بازی For Honor است. شما در این بازی مبارزه‎ای، که در یک جهان فانتزی مربوط به قرون وسطا اتفاق می‎افتد، می‎توانید از بین ۴ فرقه اصلی Samurai ،Vikings ،Knights و یا Wu Lin یکی را انتخاب کنید؛ گروه Wu Lin اخیرا و در یک بسته گسترش (expansion) با عنوان Marching Fire به بازی افزوده شده است. این بازی به خاطر مبارزه‎های رضایت بخش، سیستم بخشنده‎ی پیشرفتِ مهارت (skill progression) و حالت‎های چند نفره (multiplayer) بازی، نمره ۸ از ۱۰ را در وبسایت gamespot به خود اختصاص داده است.

منتقد بازی Matt Espineli، عنوان For Honor را فاقد روایت و داستان می‌‎داند؛ او درباره این بازی چنین می‎گوید: « کنار گذاشتن بازی For Honor در لحظات هیجان انگیزش، کار سختی است. سرعت کند مبارزه‎ها و کمبود روایت داستانی شاید برای بازیکنی که نخواهد زمان کافی برای این بازی صرف کند و به عمق بازی نفوذ کند، لذت بخش نباشد. با این وجود، نباید دچار اشتباه شوید، کسانی که این بازی را امتحان کنند، رضایت بخش‎ترین نبردهای تن به تن مولتی‎پلیر در سال‎های اخیر را تجربه خواهند کرد.»

دو عنوان Alan Wake و For Honor از ۳ تا ۹ آگوست (۱۱ تا ۱۸ مرداد) بر روی فروشگاه Epic رایگان خواهند بود و پس از آن با بازی GNOG جایگزین خواهند شد. برای دریافت این عنوان‎های رایگان کافی است که یک حساب Epic برای خود ایجاد کنید (ایجاد حساب رایگان است) و بازی را به مجموعه بازی‎های خود اضافه کنید و از آن پس برای همیشه بازی را در اختیار خواهید داشت.

 

منبع: وبسایت Gamespot

نویسنده محمودرضا
منتشر شده
دسته بندی ها اخبار
Views 63

نظرات

بدون نظر ها

گذاشتن یک پاسخ

ورود به سایت

نام کاربری:

کلمه عبور:


جستجوی بازی

Members

 • تصویر پروفایل محمودرضا
  فعال 1 روز, 14 ساعت قبل
 • تصویر پروفایل funzy
  فعال 2 روز, 12 ساعت قبل
 • تصویر پروفایل Pedram_funzy
  فعال 2 هفته, 6 روز قبل
 • تصویر پروفایل pedram
  فعال 2 هفته, 6 روز قبل
 • تصویر پروفایل A.S.G.W
  فعال 3 هفته, 4 روز قبل

Instagram

The access_token provided is invalid.