ناشر ژاپنی بازی Final Fantasy Pixel Remaster، یعنی شرکت Square Enix، اعلام کرد که مجموع فروش این بازی بر روی پلتفرم های موبایل، کنسول و کامپیوتر از دو میلیون نسخه عبور کرد. البته فروش دقیق این بازی از سوی Square Enix اعلام نشده، ولی طبق گفته این شرکت، این تعداد فروش شامل فروش مجموع نسخه های دیجیتال، دیسک فیزیکی استاندارد و نسخه کلکسیونی collector’s edition بازی Final Fantasy Pixel Remaster می باشد. این میزان فروش بازی Fantasy Pixel Remaster بسیار تحسین برانگیز بوده و نشان دهنده این موضوع است که چقدر طرفداران این سری بازی به آن علاقه دارند.

این خبر توسط حساب رسمی توییتر شرکت Square Enix اعلام شده است.

 

 

 

البته این خبر واکنش منفی زیادی نیز از طرف هواداران این بازی داشته است، چرا که تمام نسخه های فیزیکی بازی Fantasy Pixel Remaster فروش رفته، در حالی که افراد زیادی موفق به خرید آن نشده و Square Enix نیز نسخه های فیزیکی بیشتری تولید و روانه بازار نکرده است. همچنین تنها نسخه فیزیکی تولید شده بازی، نسخه ای است که شامل مجموعه کامل هر ۶ بازی سری اول فاینال فانتزی می باشد و امکان خرید جداگانه هر کدام از این ۶ بازی وجود ندارد. در هر صورت، طرفداران این بازی فقط بصورت دیجیتال می توانند در حال حاضر این مجموعه را برای موبایل، کامپیوتر، نینتندو سوییچ و پلی استیشن ۴ خریداری کنند و هیچ اعلامی برای عرضه آن بر روی اکس باکس تاکنون صورت نگرفته است.

 

 

بازی Final Fantasy VI پرطرفدارترین بازی این سری به شمار می رود، ولی اطلاع دقیقی از اینکه کدام نسخه بازی بیشتر فروش رفته وجود ندارد.

نسخه بازسازی شده مجموعه بازی های فاینال فانتزی، یعنی Final Fantasy Pixel Remaster ابتدا در سال ۲۰۲۱ برای گوشی های موبایل، یعنی سیستم عامل های iOS و Android عرضه شد و سپس نسخه مخصوص کامپیوتر آن در سال ۲۰۲۲ بر روی پلتفرم استیم عرضه شد. در ماه دسامبر گذشته شرکت Square Enix اعلام کرد که این سری برای کنسول های بازی نیز در دسترس قرار خواهد گرفت و حالا چند روزی است که شاهد عرضه آن بر روی پلی استیشن ۴ و نینتندو سوییچ نیز هستیم.

 

منبع: Xfire

Author funzy
Published
Categories اخبار
Views 156
0

Comments

No Comments

دیدگاهتان را بنویسید

ورود به سایت

Username:

Password:


آخرین دیدگاه‌ها

سبد خرید

محصولات برتر

Dragon Age: Inquisition

۱۰۰,۰۰۰ تومان۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان

Horizon Forbidden West

۲۰۰,۰۰۰ تومان۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles

۲۰۰,۰۰۰ تومان۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

نماد اطمینان خرید