کمپانی EA تعدادی از تصویرسازی‎های نسخه درحال بازسازیِ بازی Command & Conquer را به اشتراک گذاشت:

در طول سال‎های گذشته، کمپانی EA بازی‎هایی مرتبط با عنوان Command & Conquer، نظیر نسخه تحت وب و نسخه موبایل این بازی را منتشر کرده است. اما سال گذشته، EA با اعلام این‎که در نظر دارد تا برخی از نسخه‎های قدیمی این بازی را بازسازی کند، طرفداران را بسیار خوشحال کرد.

با توجه به این موضوع که برخی از بازی‎های بازسازی شده، مانند نسخه بازسازی شده Resident Evil 2، بسیار عالی از آب درآمده‎اند؛ همه مشتاقانه چشم انتظارند تا ببینند چه تغییراتی در این عنوان ایجاد خواهد شد. خوشبختانه EA تصمیم گرفته تا بخش‎هایی از مراحل پیشرفت این پروژه را از طریق Reddit با طرفداران به اشتراک بگذارد. تهیه کننده بازی، Jim Vessella در آخرین پست Reddit در این زمینه، تصویرِ طراحی شده (Artwork) ساختمان “Construction Yard” را منتشر کرد.

 در این مورد Vessella چنین می‎گوید: «اگر پست‎های قبلی را خوانده باشید، می‎دانید که هدف اولیه ما در مورد رویکرد تصویری، حفظ اصالت امکانات و تجهیزات اصلی داخل بازی است. اگر تضادی بین تصویر طراحی شده‎ی دارایی‎ها و تجهیزات داخل بازی (in-game assets)، دارایی‎های سینمایی (cinematic assets) و UI Portrait وجود داشته باشد، ما همواره دارایی‎های اصلی داخل بازی را درنظر خواهیم گرفت. این را هم باید اضافه کنم که اگر این امکان وجود داشته باشد که برای بهبود کیفیت یکی از دارایی‎ها بتوانیم از جزئیات تصاویر سینمایی استفاده کنیم، تمام تلاش خود را برای یکسان سازی این جزئیات انجام خواهیم داد.»

درباره تاریخ انتشار نسخه بازسازی شده:

خبر بد برای طرفداران این بازی این که هنوز تاریخ انتشار عنوان‎های Command & Conquer که قرار است بازسازی شوند، مشخص نشده است؛ بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم این پروسه به چه شکل پیش می‎رود. در این مدت امیدواریم که انتشار این طراحی‎های هنری (artwork)، ما و دیگر طرفداران این بازی را هیجان‎زده و کنجکاو نگاه دارد!

 

منبع: وبسایت Ubergizmo

نویسنده محمودرضا
منتشر شده
دسته بندی ها اخبار
Views 68

نظرات

بدون نظر ها

گذاشتن یک پاسخ

ورود به سایت

نام کاربری:

کلمه عبور:


Members

Instagram