مود مولتی ‎پلیر بازی Call of Duty: Modern Warfare در زمان عرضه قابل دسترس خواهد بود:

بر اساس اخبار تایید شده‎ای که پیش از این منتشر شده بود؛ بازی Call of Duty: Modern Warfare قرار بود که بزرگترین مود مولتی ‎پلیرِ این مجموعه بازی تیراندازی را با ۶۴ بازیکن شامل شود. اما خبرهای جدید از این حکایت دارد که اندازه مولتی‎ پلیر این بازی، از این هم بزرگتر خواهد بود.

براساس اخبار منتشر شده، کمپانی Activision اعلام کرد که مود مولتی ‎پلیر ۱۰۰ نفره این بازی که پیشتر درباره آن صحبت شده بود، در زمان انتشار بازی در دسترس بازیکن‎ها قرار خواهد گرفت. در این خبر از قول Activision آمده: «مود مولتی ‎پلیر بازی Call of Duty: Modern Warfare که انتظار می‎رود تا ۱۰۰ بازیکن را در انتخاب تجربه‎های چند نفره این بازی پشتیبانی کند؛ در تاریخ ۲۵ اکتبر و همزمان با عرضه بازی، در دسترس خواهد بود.»

کلمه های استفاده شده در این خبر، دارای اهمیت است. در این جمله بطور خاص به عبارت “select multiplayer experiences” بصورت جمع اشاره شده است، که می‎تواند به این معنا باشد که بیش از یک مود مولتی ‎پلیر ۱۰۰ نفره در این بازی وجود دارد. همچنین در این جملات اینگونه بیان شده که “انتظار می‎رود” – یعنی تایید نشده – که این مودهای چند نفره، به هر شکلی که هستند؛ در زمان عرضه بازی در دسترس خواهند بود.

ماهیت نامشخص مود مولتی ‎پلیر این بازی:

در ماه آگوست، Joel Emslie از عوامل استدیو Infinity Ward در مصاحبه با وبسایت Gamespot اعلام کرد که Modern Warfare این توانایی را دارد که در مود مولتی‎ پلیر خود تا بیش از ۱۰۰ بازیکن را پشتیبانی کند؛ اما در آن زمان توضیحات بیشتری ارائه نکرد. این موضوع همچنان نامعلوم است که آیا این مودهای مولتی‎ پلیر ۱۰۰ نفره بصورت battle royale است و یا دارای ماهیتی کاملا متفاوت خواهند بود.

عنوان ۲۰۱۸ این مجموعه، Call of Duty: Black Ops 4 دارای یک مود battle royale به اسم Blackout بود. این هفته تانک‎های غول پیکری به این مود اضافه شدند تا سطح هیجان و اکشن بازی را ارتقاء دهند.

در زیر می‎توانید ویدیو گیم‎پلی مود Ground War این بازی را مشاهده کنید.

تاریخ انتشار بازی Call of Duty: Modern Warfare:

بازی Modern Warfare که نسخه بازسازی شده یک بازی با همین عنوان در سال ۲۰۰۷ است؛ در تاریخ ۲۵ اکتبر برای پلتفرم های PS4 ،Xbox One و PC به بازار عرضه خواهد شد. تغییر بزرگی که این عنوان نسبت به بقیه بازی‎های این مجموعه دارد این است که، نقشه‎ها و DLC های بعد از انتشار این بازی رایگان خواهد بود. همچنین این بازی از قابلیت cross-play (بازی همزمان رو پلتفرم‎های مختلف) و cross-save پشتیبانی می‎کند. علاوه بر این، اخیرا تایید شده که بازی Modern Warfare دارای یک مود تلاش برای بقا (Survival mode in Spec Ops) بصورت انحصاری برای PS4 است.

 

منبع: وبسایت Gamespot

نویسنده محمودرضا
منتشر شده
دسته بندی ها اخبار
Views 73

نظرات

بدون نظر ها

گذاشتن یک پاسخ

ورود به سایت

نام کاربری:

کلمه عبور:


جستجوی بازی

Members

Instagram