مراحل ساخت بازی Borderlands 3 به اتمام رسیده و این بازی برای تولید انبوه آماده شده است:

بازی Borderlands 3 بصورت رسمی گُلد شد. کمپانی بازی سازی Gearbox، در یک توییت وضعیت کنونی بازی Borderlands 3 را اعلام کرد و از همه کسانی که در جهت تکمیل شدن فرایند تولید این بازی شرکت داشته‎اند قدردانی کرده است.

برای کسانی که با اصطلاح‎های صنعت بازی سازی آشنا نیستند، زمانی که یک بازی به اصطلاح گُلد (طلایی) می‎شود یعنی فرایند ساخت بازی کامل شده و بازی آماده‎ی تولید انبوه و عرضه به بازار است؛ بنابراین بازی Borderlands 3 در مرحله نهاییِ پیش از انتشار قرار دارد. از این پس هر تغییری در کدهای بازی در قالب بسته ضمیمه روز اول انتشار و یا بسته‎های به روز رسانی پس از انتشار ارائه خواهد شد.

داستان و شخصیت‎های بازی Borderlands 3:

داستان بازی Borderlands 3، به فاصله کمی از اتفاق‎های دو عنوان Tales from the Borderlands و Borderlands 2: Commander Lilith and the Fight for Sanctuary اتفاق می‌‎افتد. این بازی با چهار شخصیت قابل بازی جدید با عنوان Vault Hunter به نام‎های Moze ،Amara ،Zane و FL4K منتشر می‎شود که هرکدام از آن‎ها درخت مهارت‎های منحصر به فردی دارند که در هیچکدام از عنوان‎های قبلی این مجموعه سابقه نداشته است.

وبسایت Gamespot شانس این را داشته که سه کارکتر اول را بررسی و با آن‎ها بازی کند. شخصیت Zane این قابلت را دارد که با فدا کردن نارنجک هایش، به صورت همزمان از دو مهارت‎ استفاده کند، قدرت کنترل استادانه‎ای که Amara بر روی عناصر دارد این توانایی را به او می‎دهد که مهارت‎های هر Siren ای که در مقابلش قرار می‎گیرد را ترکیب و از آن‎ها استفاده کند و Moze قادر است نحوه عملکرد مهارت فعالش (Active skill) را با قرار دادن سلاح‎ها و زره‎های مختلف بر روی مکانیک Iron Bear منحصر به فردش، تغییر دهد.

تاریخ انتشار بازی:

بازی Borderlands 3 در تاریخ ۱۳ سپتامبر (۲۲ شهریور) برای پلت‎فرم‎های Xbox One ،PlayStation 4 و PC منتشر خواهد شد. نسخه PC این بازی برای مدت زمان محدودی در انحصار فروشگاه آنلاین Epic خواهد بود و پس از سپری شدن این مدت زمان بر روی فروشگاه‎های دیگر نظیر Steam نیز ارائه خواهد شد. این بازی پس از راه اندازی سرویس ابری استریم بازی (cloud-based game streaming) برای Google Stadia نیز عرضه خواهد شد. این بازی در زمان انتشار قابلیت جابجایی بین پلت‎فرم (cross-platform play) را ندارد، اما Gearbox متعهد شده که این قابلیت را فراهم خواهد کرد.

 

منبع: وبسایت Gamespot

نویسنده محمودرضا
منتشر شده
دسته بندی ها اخبار
Views 102

نظرات

بدون نظر ها

گذاشتن یک پاسخ

ورود به سایت

نام کاربری:

کلمه عبور:


جستجوی بازی

Members

Instagram